Výškové práce: kácení stromů a systémy proti ptactvu


Prace
0 0 votes
Hodnocení článku

Co si představíte, když se řekne pojem výškové práce? Většinou vás napadnou chlapi na lešení, kteří buď opravují střechy, čistí okapy nebo třeba myjí okna. Činností, které však výškaři dovedou vykonávat, je mnohem více. Věděli jste, že je možné si službu objednat i pro kácení stromů a vystavení systémů proti ptactvu? A jak to funguje?

Kácení stromů

Roste vám blízko domu vysoký strom, ze kterého začínáte mít trochu strach? Takový, který je suchý, prohnilý nebo napadený může ohrozit vaše bydlení svým pádem. Jakmile si všimnete, že je strom nestabilní, nebo se mu prolamují větve, je dobré jej okamžitě zlikvidovat. Zejména pokud se jedná o velmi starý a vysoký strom, na jehož kácení si nevystačíte s motorovou pilou, je potřeba zalarmovat odborníky.

Systémy proti ptactvu

Pokud bydlíte ve městě nebo v jeho blízkosti, jistě vnímáte problém s městskými holuby. Často znečišťují budovy, cesty i ničí stavby. Jsou dvě varianty, jak chránit nejen svoje obydlí, ale také své zdraví. Jak jistě víte, holubi jsou přenašeči všemožných bakterií a nemocí. Výškové práce nabízejí opatření budov ve formě hrotů nebo sítí proti ptactvu. Sítě zastávají tu humánnější variantu. Vždy jsou přidělané pevně a jsou odolné proti povětrnostním vlivům. Můžete je využít nejen proti ptactvu. Sítě se používají také pro zabezpečení drobných zvířat. Třeba koček. Jako druhá varianta jsou používány takzvané hroty proti ptactvu. Používají se hlavně proti dosedání a hnízdění ptactva. Chrání fasády, římsy, parapety a okapy před znečištěním.

Na koho se obrátit?

Asi tušíte, že si tyhle dvě speciality nezajistíte sami. A víte, že ani nemusíte? Firma, která provádí výškové práce, vám s tím ráda pomůže. Zajišťuje nejen sítě, nebo hroty proti ptactvu. Kácení stromů je také samozřejmost. Můžete se na ni obrátit i když potřebujete opravit střechu, očistit okapy a spoustu dalšího. A na koho se tedy obrátit? Třeba plzeňská firma Výškyzavas.cz se o všechny výškové práce postará za vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,03179 s | počet dotazů: 209 | paměť: 20525 KB. | 24.05.2024 - 17:25:38