Stěhovací služba umí víc, než jen odstěhovat věci! Jaké jsou opomenuté doplňkové služby?


house 7788811 1920
0 0 votes
Hodnocení článku

Stěhovací služba dokáží více, než jen odstěhovat vás z bodu A do bodu B. Některé poskytují řadu doplňkových služeb, o kterých se často nemluví. O jaké služby jste z nevědomosti zbytečně přicházeli? Čtěte dál…

Vyhněte se balení!

Jednou z opomenutých služeb, o které většina lidí ani neví, je balení a příprava nábytku. Stěhovací společnosti běžně dodávají krabice, poskytují kompletní obalové materiály a hravě se postarají nejen o přesun věcí, ale i o jejich zabalení a vybalení. Právě v téhle variantě je pojištění navíc. Když za vás stěhovací služba všechen nábytek a věci také zabalí, máte jistotu, že jsou během stěhování zajištěny tak, jak mmají být, a také jsou důkladně chráněny před zničením. Některé stěhovací služby navíc nabízejí i demontáž a následnou montáž nábytku, což vám ušetří nejen čas, ale také námahu během celého procesu stěhování.

Těžká břemena

Zvedání a nakládání těžkých břemen je další službou poskytovanou stěhováky. To je zvláště důležité pro ty z vás, kteří nejsou schopni zvedat těžké předměty kvůli fyzickým omezením nebo nedostatku vybavení. Stejně tak pokud se snažíte přesunout do nového i piano či klavír. Profesionální stěhovací služba díky potřebnému vybavení a odborným znalostem odvede hravě práci za vás. Přesune tak i ty nejtěžší břemena efektivně a bezpečně. Ať už se jedná o spotřebiče, těžký nábytek nebo zmíněné hudební nástroje. Vy tak nejen ušetříte své fyzické síly, ale můžete předejít zranění a poškození přesouvaných předmětů.

Uskladnění

Věděli jste, že stěhovací služby často nabízejí také skladování nábytku? To může být užitečné zejména pro ty z vás, kteří potřebují dočasně uskladnit nábytek, elektroniku, dokumenty nebo další majetek během procesu stěhování. Hodí se také pro ty, kteří potřebují využít dlouhodobého skladování svých věcí. Službu využijete také v případě, kdy se stěhujete do zahraničí na dobu určitou a pouštíte pronajatý byt. Vědomí, že jsou vaše věci uložené na bezpečném místě je k nezaplacení.

Věděli jste o všech z těchto služeb? A využili jste některou? Napište nám dolů do komentáře.

Fotka od Chaiyan AnuwatmongkolchaiPixabay


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,19142 s | počet dotazů: 215 | paměť: 20497 KB. | 19.07.2024 - 02:33:42