Parkování zdarma a vystoupení Martina Šonky čeká návštěvníky Aviatického dne na Valašsku


V pořadí již čtvrtý ročník Aviatického dne na Valašsku proběhne v sobotu 27. Července 2019 od 11:00 na letišti v Poličné. Vrcholem letošního ročníku bude bezpochyby vystoupení Martina Šonky. Český pilot je mistrem Evropy a vicemistrem světa v letecké akrobacii a také loňským vítězem série Red Bull Air Race. Co víc, v průběžném pořadí aktuální sezóny mu před posledním závodem v Japonsku patří vedoucí pozice. Závody, které zdobí nízké průlety letadel mezi nafouknutými pylony, po podniku v japonské Čibě definitivně končí.

Celodenní akce kromě Šonky nabízí i další zajímavý program. „Těšit se můžete také na leteckou akrobacii Petra Františe, v plánu jsou seskoky výsadkářů a nízký průlet stroje L-410 Turbolet. Chybět nebudou ani ukázky bitevního vrtulníku Mi-24 a obřích rádiem řízených maket letadel skupiny Great War Flying Circus, akrobatická show Jiřího Jarolímka a vystoupení polské skupiny modelů poháněných tryskovými motory. Výzkumný ústav Valašského letectva předvede bitvu o pálenici v Poličné. Spatříte i rádiem řízené modely expedičních aut,“ říká Dan Jícha, předseda Valašského leteckého klubu.

Organizátoři pamatovali i na mladší návštěvníky. O jejich zábavu se postará program z dílny Střediska volného času Domeček. Areál letiště bude otevřen od 10:00.

Parkování zdarma je zajištěno na poli směrem k vysílači. Děti do 18 let mají na akci volný vstup, dospělí zaplatí 50 korun.

Další informace o programu na https://www.valk.cz

Zdroj: Poličná


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,97697 s | počet dotazů: 206 | paměť: 20290 KB. | 25.07.2024 - 03:24:31