V centru Zlína proběhne výstava automobilů a motocyklů Czech Drive


Akci pořádají organizátoři Barum Czech Rally Zlín v sobotu 29. dubna 2017. Automobily a motorky zaplní náměstí Míru před radnicí, park Svobody a prostor u zlínského zámku. Připraveny jsou také ukázky záchranných složek, prezentace automobilek, autogramiády, rozhovory se závodníky, dětská zóna a soutěže. Otevírací doba výstavy je od 10.00 do 18.00 hodin.

K největším tahákům jednodenní výstavy však budou patřit nablýskané rallyové speciály. Nebude chybět vůz Mitsubishi Lancer EVO VI, se kterým brázdil tratě rychlostních zkoušek čtyřnásobný mistr světa Tommi Mäkinen, nebo vůz Ford Escort Cosworth italského jezdce Miki Biasona. Ke zhlédnutí budou rovněž současné soutěžní speciály kategorie R5 Škoda Fabia nebo Ford Fiesta. Diváci uvidí rovněž vůz specifikace WRC v podobě Škody Octavia. Chybět nebudou ani veteránské vozy rally jako například Škoda 130 RS, VAZ 21011, Mercedes-Benz 500 SLC a další.

Podstatnou část expozice budou tvořit motocykly, a to jak současné tak i historické. Ve spolupráci s Autoklubem Březolupy se podařilo zajistit plochodrážní motorky mistrů levých zatáček, dále silniční i motokrosové motocykly a dokonce i sajdkáru. Fandové si prohlédnou i minibiky.

Základní informace ke vstupnému: Cena v předprodeji 90 Kč (e-shop www.CzechDrive.com)

Cena na místě 100 Kč, Rodinné vstupné 200 Kč (dva dospělí + dvě děti do 15 let)

Vstup zdarma pro děti do 10 let v doprovodu rodičů a držitele průkazu ZTP

Poznámka: Vstupné se platí v parku Svobody kolem zlínského zámku, který bude za tímto účelem oplocen a proběhne zde většina doprovodných akcí.  Na náměstí Míru před radnicí je vstup volný

Vstupné od návštěvníků se vybírá pouze za výstavu v parku u zámku, který bude za tímto účelem oplocen a proběhne zde většina doprovodných akcí.

Více informací o akci na http://czechdrive.com/navstevnici.html

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,05668 s | počet dotazů: 196 | paměť: 20352 KB. | 22.05.2024 - 20:12:28