Zajištění MHD v době konání městské rychlostní zkoušky Barum Czech Rally Zlín


Dopravní společnost Zlín – Otrokovice (DSZO) připravila systém náhradní dopravy z důvodu pořádání divácké Super rychlostní zkoušky v centru krajského města během Barum Czech Rally Zlín. Z uvedeného důvodu bude v pátek 25. srpna 2017 v době od 15.30 do přibližně 0.30 hodin uzavřena i pro městskou dopravu Gahurova ulice s nadjezdem od zastávky MHD U Zámku po křižovatku s ulicí K Pasekám – Gahurova směrem k řece Dřevnici a ulicí Nábřeží do Prštného, po mostě přes Dřevnici, kolem hypermarketu Albert na třídu Tomáše Bati.

Změny ve vedení linek po dobu uzavírky:

Linka č. 6 v době uzavírky nebude pokračovat na Jižní Svahy, Kocandu, ale z náměstí Práce bude zajíždět pouze na Školní, kde skončí. Směrem na Otrokovice bude linka č. 6 vedena ze zastávky náměstí Míru a poté pokračovat po obvyklé trase. Úsek Jižní Svahy – náměstí Míru a zpět bude obsluhován kyvadlovou dopravou (viz níže).

Linky č. 8 a 9 budou vedeny po objízdných trasách přes Prštné s označením 8X a 9X.

Linka č. 14 bude nahrazena kyvadlovou dopravou s označením 14X

Linky č. 32 a 33 pojedou po výše uvedené objízdné trase přes Prštné s označením 32X, 33X a budou opožděné oproti jízdnímu řádu.

Linka č. 38 bude vedena po vlastní náhradní trase (Lešetín I – náměstí Míru – náměstí Práce – Antonínova) s konečnou Antonínova a s označením 38X.

Náhradní kyvadlová doprava na Jižní Svahy a zpět (7X, 14X): Bude zajišťována linkami 7X a 14X v úseku Školní, náměstí Míru, náměstí Práce, Poliklinika, Zahradnická, dále kolem hypermarketu Albert a po nábřeží na Jižní Svahy (střídavě na točnu Kocanda-linka 7X a Středová-linka 14X) a zpět.

Úprava platnosti přestupných jízdenek po dobu uzavírky: Po celou dobu uzavírky mohou cestující používat nepřestupné 20minutové jízdenky jako jízdenky přestupné pro jeden přestup mezi linkami náhradní dopravy (linky označené symbolem „X“) a libovolnou jinou linkou (např. 2, 6) a naopak.

 

Zdroj: DSZO, s.r.o.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,00656 s | počet dotazů: 188 | paměť: 20308 KB. | 24.05.2024 - 06:11:40