Letošní veletrh REKLAMA POLYGRAF probíhá souběžně s veletrhy OBALY a EVENT DAY


DSCN7508

Od pondělí 24. do středy 26. dubna 2017 se na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech představují nejnovější trendy v reklamní komunikaci a využití tisku. Návštěvníci mohou obdivovat širokou nabídku reklamních předmětů a především technologií potisku a reklamních aplikací. Stejně jako v předchozích letech je na veletrhu zastoupeno velké množství českých i zahraničních vystavovatelů z Polska, Slovenska, Německa, Itálie či Bulharska. Velké expozice mají  společnosti Xerox, Spandex či slovenský Nanotec. Dále návštěvníci  najdou v polygrafické sekci  firmy Canon, HP, HSW Signall, Comimpex, Ricoh,FujiFilm, Epson, DataLine Technology, Papyrus, Bitcon, Profisign, Electron, COMAC, OKI a další.

Reklamnímu textilu je věnován větší prostor v hale 3 a mezi vystavovateli tohoto segmentu nechybí expozice firem Cotton Classics, Kapatex, Alex Fox, Falk & Ross, Adoco, Hudy, Sportica, Andrea Design či Industrial Wear.  Zajímavé je pozorovat při práci  vyšívací stroje v expozicích Nedbal Trading, Brother nebo Tama Bohemia či Stick. Návštěvníci mohou také sledovat při práci laserové gravírovací, řezací či CNC stroje na stáncích Uhal Trade, 4isp, HaWe systems nebo Pilart.

V rámci doprovodného programu uvidí zájemci polep vozu fólií ARLON SLX s FLITE technologií v Hale 3, expozice 3A22.

Veletrh Obaly doplňuje nabídku o novinky, které jsou zaměřeny na individualizaci obalů. Počet zastoupených firem není velký a to samé lze říci o veletrhu Event Day. Veletrh eventových služeb se koná už pátým rokem, ale nabízených služeb najdou návštěvníci jen málo. Vypadá to, že většina podnikatelských subjektů se spoléhá na prezentaci formou internetových stránek. 

Přestože se veletrhy se konají ve všední dny, je zájem odborné i laické veřejnosti poměrně značný. Výhodou jsou prostorné parkovací plochy a dobré dopravní spojení  metrem linka C do stanice Letňany a odtud pěšky nebo autobusem.

Více o veletrhu na http://reklama-fair.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,92601 s | počet dotazů: 202 | paměť: 20450 KB. | 22.05.2024 - 08:20:10