V Praze probíhá cyklistický veletrh FOR BIKES


dscn0189

Od  1. do 3. dubna 2016 patří výstaviště PVA EXPO PRAHA cyklistice a aktivnímu trávení volného času. Letošní veletrh jízdních kol FOR BIKES se koná již posedmé a nabídka vystavovatelů i zájem návštěvníků je evidentně na vzestupu.  V PVA EXPO PRAHA v Letňanech prezentuje na tři stovky vystavovatelů nejen kola, ale také cyklistické doplňky, oblečení nebo další doplňkové služby. Představují  se všechny renomované značky na českém trhu, jsou to např. Trek, Cannondale, Merida, Specialized, Giant, Cube, Ghost, Author, Canyon, Kellys, Dema, Bianchi, GT. Přibyly i nové značky jako Boardman, Turner, Eddy Merckx nebo Parlee. Celé výstavní ploše dominuje výrazná barevnost kol i cyklistického oblečení a doplňků. Návštěvníci mají z čeho vybírat a co obdivovat. Nabídka  je opravdu široká a nechybí specializované úpravy a vybavení  kol.

Návštěvníci si mohou také aktivně vyzkoušet téměř dvě stovky jízdních kol na unikátních testovacích drahách pro elektrokola v hale FOR E – BIKES a horská kola, vše pod střechou výstavních hal. Připraveno je množství doprovodných akcí, kterých se mohou návštěvníci sami zúčastnit, např. nedělní závod horských kol Hervis Race FOR BIKES.dscn0211

Při zahájení veletrhu přivítal návštěvníky Pavel Hájek, ředitel obchodního týmu FOR BIKES. Petr Dolínek, náměstek primátorky hl.města Prahy a radní pro dopravu, pozval návštěvníky do stánku hl. města Prahy a stručně připomněl současný stav a plány cyklistické dopravy v Praze. Cyklista Stanislav Kozubek zhodnotil kladně úroveň veletrhu a vyjádřil přání úspěšné účasti cyklistů na LOH 2016 v Brazílii.

Základní fakta For Bikes 2016: Vystavuje 270 vystavovatelů z 6 zemí na 17 000 m2 výstavní plochy. Vstupné 165 Kč v předprodeji 200 Kč na místě, děti do 12 let zdarma

dscn0208Dopravní dostupnost: Areál PVA EXPO PRAHA se nachází v těsné blízkosti konečné stanice metra trasy C – „Letňany“. Autobusová zastávka MHD „Výstaviště Letňany“ je ve vzdálenosti 100 m. Výstaviště je napojeno na přivaděč dálnice D8 z Teplic, Drážďan a Berlína, který je součástí pražského rychlostního okruhu. Sousedící letiště má statut mezinárodního letiště pro malá letadla.

Pro motorizované návštěvníky je připraveno 2500 míst v bezprostřední blízkosti areálu (parkovací řád). Cena celodenního parkovného je 150 Kč. Dále je možné využít i záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu.

Doprava k areálu prostřednictvím MHD: Nejpohodlnější doprava do areálu PVA je linkou metra C do stanice Letňany. Pro dopravu do PVA slouží i pravidelné linky MHD do autobusové stanice Výstaviště Letňany.

Bus 110 – Teplárna Třeboradice – Hostavice

Bus 140 – Palmovka – Čakovice

Bus 158 – Miškovice – Českomoravská

Bus 195 – Sídliště Čakovice – Jesenická

Bus 201 – Nádraží Holešovice – Bakovská

Bus 269 – Obchodní centrum Čakovice – Nádraží Uhříněves

Bus 295 – Třeboradice – Domov seniorů Ďáblice

Bus 269 – Obchodní centrum Čakovice – Nádraží Uhříněves


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,80360 s | počet dotazů: 198 | paměť: 20249 KB. | 22.04.2024 - 17:52:18