Již pojedenácté se v pražských Letňanech sejdou milovníci cyklistiky na veletrhu FOR BIKES 2020


Veletrh, na kterém se představí novinky a trendy ze světa kol a veškerý cyklistický sortiment od českých i zahraničních značek, se koná ve dnech 20. až 22. března v PVA EXPO PRAHA. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program, slavné tváře nejen z oblasti cyklistiky, soutěže pro profesionály i amatéry nebo aktivity pro rodiny s dětmi.

Návštěvníci z řad profesionálů i amatérů se mohou seznámit s novinkami slavných značek, např. Scott, která na FOR BIKES uvede rovnou dvě impozantní expozice, nováček akce Winora, která jako oficiální distributor v ČR přiveze do Letňan Haibike, a mnoho dalších silných brandů: Cannondale, Trek, Bianchi, Isaac, Colnago, Kross, Haibike, Giant, Cube a tuzemské Apache, Amulet, Crussis, Kellys, Rock Machine, Superior a další. Haly 2 a 3 budou zasvěceny fajnšmekrům a budou prezentovat novinky, zajímavosti či unikátní technologie.

V rámci doprovodného programu veletrhu se v pátek 20. března od 11:30 ve Vstupní hale I (sál 1) uskuteční také odborná konference „Změní jízdní kola naše města?“, na níž vystoupí zástupci českých měst a firem, kteří společně představí fungující projekty nasazení elektrokol a cargokol v městské logistice a dopravě.

Plánované programové aktivity veletrhu myslí i na širokou veřejnost a rodiny s dětmi, pro které organizátoři připravili hned několik zajímavých akcí. Chybět v areálu tak nebude např. dopravní hřiště, dětská stezka nebo výuka techniky jízdy na kole.

Více informací o veletrhu najdou zájemci na www.forbikes.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,06018 s | počet dotazů: 199 | paměť: 22497 KB. | 23.05.2024 - 21:49:51