Na výstavišti v Letňanech a opět uskuteční veletrh CZECHBUS


DSC 0110
0 0 votes
Hodnocení článku

Veletrh autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky se bude konat ve dnech 23. – 25.11.2021 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. CZECHBUS je interaktivním, specializovaným B2B veletrhem se zaměřením na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy. Ani letos nebude chybět doprovodný program s aktuálními tématy v oboru. První den veletrhu proběhne akce organizovaná Sdružením pro dopravní telematiku: „Veřejná doprava online“. Tentýž den zasedá také Sekce osobní dopravy pod hlavičkou ČESMAD Bohemia. Dále se návštěvníci mohou těšit na konferenci s názvem „Elektrické autobusy pro město“, která se bude konat 24. listopadu. Stejný den proběhnou i přednášky „Pracovní režim řidiče vozidla určeného pro hromadnou přepravu osob“ a „Technická silniční kontrola vozidel určených pro hromadnou přepravu osob“, jež pořádá Centrum služeb pro silniční dopravu.

Konferenci „Elektrické autobusy pro město“ pořádá konzultační firma Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services. Tato konference se již od svého prvního běhu vyprofilovala jako zcela ojedinělá prezentační a vzdělávací akce i jako místo vzájemné výměny aktuálních zkušeností mezi profesionály z elektrické osobní dopravy. Díky svému zaměření na konkrétní téma, konkrétní prezentující a konkrétní publikum se tato konference stala prostředkem přímé komunikace mezi výrobci elektrobusů a trolejbusů (včetně jejich komponent a infrastruktury) a jejich provozovateli a uživateli. Podmínkou vstupu na konferenci je předchozí registrace u organizátora konference. Více informací a registrace zde: http://www.smartcityvpraxi.cz/konference34.php

První den veletrhu proběhne od 9:15 hod. v Hale 4 slavnostní zahájení a následovat budou tiskové konference společností SOR a ŠKODA ELECTRIC přímo na jejich expozicích.

9.15–9.45 ZAHÁJENÍ (Hala 4)

9.45–10.15 SOR (na stánku 4A03)

10.20–11.00 ŠKODA ELECTRIC (na stánku 4B01)

11.05–11.35 SOLARIS (na stánku 4A07)

11.40–12.10 C (na stánku 4C02)

Bezpečnostní pravidla pro návštěvníky veletrhu:

Ve všech vnitřních a venkovních prostorách výstaviště musí mít návštěvník zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem. Pro vstup na veletrh musí návštěvník splňovat jednu z podmínek:

Očkování• od aplikace poslední dávky očkovací látky podle SPC uplynulo nejméně 14 dní. Očkování se prokazuje kartičkou po aplikaci vakcíny na očkovacím místě nebo certifikátem.

Negativní test• RT- PCR test ne starší 7 dní• POC test ne starší 72 hodin, Negativní výsledek testu se prokazuje zprávou z odběrového centra nebo certifikátem.

Prodělané onemocnění COVID–19• Prodělané onemocnění v předchozích 180 dnech. Prodělání onemocnění se prokazuje SMS zprávou o pozitivním testu z odběrového centra nebo certifikátem.

Podstoupení preventivního antigenního samotestu přímo na místě s negativním výsledkem. Testovací místo se nachází u vstupu B a cena testu je 150 Kč. Samotestování doložíte vydaným potvrzením na místě.

Návštěvníkům se nařizuje udržovat alespoň 1,5 m rozestupy s výjimkou členů jedné domácnosti.

Více o veletrhu najdou zájemci na stránkách https://czechbus.eu/navstevnik/

 

 

Zdroj: ABF,a.s.

Foto z veletrhu CZECHBUS 2019: B.Borová, IZDoprava.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,18772 s | počet dotazů: 205 | paměť: 20333 KB. | 23.06.2024 - 23:27:01