V rámci veletrhu CZECH BUS  proběhne také konference o elektromobilitě


Veletrh CZECH BUS se uskuteční  v termínu 21. – 23. listopadu 2017 v areálu Výstaviště  Praha Holešovice. CZECHBUS je interaktivním, specializovaným B2B  veletrhem se zaměřením na problematiku české a středoevropské evropské silniční hromadné dopravy. V rámci doprovodného programu proběhne také  konference s názvem „Elektrické autobusy pro město VI“.  Své novinky zde představí také těchto společnosti Iveco Bus, ŠKODA Electric, SOR, EVOBUS Česká republika a EKOVA Electric.

Konferenci pořádaná konzultační firma Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services pod záštitou Sdružení dopravních podniků ČR. Předmětem konference jsou jednak nové technologie pro elektrické autobusy a provozní zkušenosti s nimi, a jednak prostředky a způsoby pro financování jak hotových produktů, tak rozvojových projektů. Kromě spolufinancování z evropských investičních dotací, jejichž „feudální“ éra se chýlí ke konci, přitom přicházejí stále více ke slovu rozmanité bankovní nástroje a „alternativní“ obchodní modely využívající spolupráci veřejného a soukromého sektoru, kterou podporují i evropské orgány. Organizátorem konference není konferenční agentura, nýbrž odborná konzultační firma udržující úzký kontakt s dopravci a jejich profesním sdružením i s municipalitami, organizátory hromadné dopravy a dalšími zainteresovanými osobami a organizacemi. To je zárukou stabilně vysoké odborné úrovně konference, díky níž si tato akce mezi lidmi z oboru vydobyla své místo a respekt.

Více informací, program a registrace zde: http://www.smartcityvpraxi.cz/konference13.php

Více informací o všech akcích konaných v rámci doprovodného programu najdou zájemci na http://www.czechbus.eu/doprovodny-program.html

Pořadatelem veletrhu je Incheba Expo Praha spol. s.r.o.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,13708 s | počet dotazů: 206 | paměť: 20266 KB. | 18.07.2024 - 00:54:05