Motosalon otevírá letošní motorkářskou sezónu


DSCN6460

Sluníčko a teploty jsou už jarní a na výstavním areálu PVA EXPO PRAHA byl dnes zahájen motocyklový veletrh Motosalon 2017. Veletrh nabízí reprezentativní zastoupení významných značek dostupných na českém trhu s nejaktuálnějšími novinkami a nabízí návštěvníkovi přehlídku všeho, co s motocyklem souvisí včetně atraktivních doprovodných programů. Návštěvníci si v Praze mohou prohlédnout veškeré velké značky, které působí na českém trhu. Na jednotlivých expozicích se představují např. kompletní japonský čtyřlístek – tedy Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki, dále nechybí BMW, Harley-Davidson, Ducati, KTM, Husqvarna, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa, Triumph, Victory a Indian a nově i značky Norton či F. B. Mondial.

Velmi atraktivní expozici letos přichystala společnost Meteor Motor Tech CR, oficiální dovozce legendárních strojů INDIAN MOTORCYCLE. Milovníci americké klasiky uvidí na veletrhu zástupce všech modelových řad včetně dlouho očekávaných novinek Springfield, Chieftain Dark Horse nebo vlajkové lodi Indian Roadmaster.

Japonská Kawasaki se chlubí svým skvostem, jediným motocyklem na světě s přeplňovaným kompresorem, modelem Ninja H2. Motocykl za 1,5 milionu korun dosahuje rychlosti přesahující 400 km/h.

BMW Motorrad patří na veletrhu Motosalon k největším vystavovatelům.Na 450m² je pro návštěvníky připraveno 26 motocyklů včetně závodního speciálu a širší veřejnosti se poprvé představuje policejní BMW R 1200 RT.

Na své si přijdou také motorkáři, kteří si chtějí před začátkem další sezóny pořídit nové motorkářské vybavení. K sehnání jsou bundy, kombinézy, helmy, páteřáky, rukavice, brašny, maziva, pneumatiky, zabezpečení, komunikátory a mnoho dalšího příslušenství a součástek – prostě vše, co motorkář potřebuje pro pohodovou jízdu.

Mezi nejpopulárnější části doprovodného programu každoročně patří show kaskadérské skupiny Crazy Day. Letošní ročník bude okořeněn o zbrusu nový program – Scooter Jump Show. Malé 50 cm3 skútry jsou speciálně postavené pro pády a skoky. Pro diváky jsou však nerozeznatelné od běžných strojů. Profesionální kaskadéři na nich předvedou synchronní jízdy, jízdy po předním a zadním kole, smyky, drifty a také již zmíněné skoky a pády. Vtipné pojetí celé scény podtrhne kostýmní výprava. Show bude doplněna i o jezdce na BMX a trialových kolech, včetně osminásobného mistra světa Václava Koláře a mistra Evropy Václava Gryce. Více informací o doprovodném programu na http://www.bvv.cz/motosalon/motosalon-20171/doprovodny-program/

Ten, kdo chce prožít MOTOSALON se vším všudy, tak by si rozhodně neměl nechat ujít testování skútrů. Letos budou k vyzkoušení skútry značky Honda.

Základní vstupné činí 200,- Kč, v sobotu pak 250,- Kč.  Zlevněné vstupné mají i děti od 6 do 15 let, senioři od 60 let, studenti a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P. Otevřeno je denně od 9:30 až do 19:30 hod., v neděli do 17 hod.

 

Adresa výstaviště PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany

GPS: Loc: 50°7’41.662″N, 14°30’51.679″E

Doprava

MHD :metro trasa C – stanice Letňany + pěšky cca 5 min., veletržní linka 758

Pro dopravu do PVA slouží i pravidelné linky MHD do autobusové stanice Výstaviště Letňany a Letňany (metro C)

Bus 110- Teplárna Třeboradice – Hostavice

Bus 140- Palmovka – Čakovice

Bus 158- Miškovice – Českomoravská

Bus 195- Sídliště Čakovice – Jesenická

Bus 201- Nádraží Holešovice – Bakovská

Bus 269- Obchodní centrum Čakovice – Nádraží Uhříněves

Bus 295- Třeboradice – Domov seniorů Ďáblice

Bus 269- Obchodní centrum Čakovice – Nádraží Uhříněves

 

Foto: B.Borová

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,32310 s | počet dotazů: 202 | paměť: 20318 KB. | 22.04.2024 - 05:19:03