Renovace světlometů aneb Aby světla vašeho auta prokoukla


Světla auta
0 0 votes
Hodnocení článku

Přijde vám, že vaše auto nesvítí jako dříve? Je to přirozené. Moderní světlomety se nevyrábí ze skla, jako to známe u autoveteránů, ale z polykarbonátů, které jsou sice lehčí a dají se upravovat dle představ automobilek, ale také s léty oxidují.

Světlomety časem ztrácí na lesku i průzračnosti – oxidují

Co je oxidace světlometů? Jedná se o přirozený proces. Časem světlomety žloutnou a objevují se na nich větší či menší prasklinky. Na první pohled se to může zdát jako kosmetická záležitost, ale není to tak. Oxidace má vliv na bezpečnost. V extrémních případech se může svítivost zoxidovaných světlometů snížit až o 80 %!

Renovace světlometů není jednoduchá – svěřte ji profesionálům

Řešením je renovace světlometů. Ačkoliv byste na internetu narazili určitě i na návody, jak celou anabázi provést svépomocí, raději svěřte renovaci profesionálním detailerům. Důkladná renovace světlometů tak, aby měla skutečný efekt, totiž není nic jednoduchého. Světlomety se brousí pod vodou, aby se obrousila zoxidovaná vrstva, a pak se pomocí tekutých polymerů vytváří nová ochranná vrstva. Světlomety jsou pak opět lesklé a průzračné. Skvělé je, že po profesionálním zásahu se z výsledku můžete těšit i několik let.

Neriskujte zdraví a posviťte si na cestu pořádně

Blíží se období zimních plískanic, snížené viditelnosti a nepředvídatelných rozmarů počasí. Jízda autem za takových podmínek nepatří k těm nejbezpečnějším. Pokud ale riskujete se zoxidovanými světlomety, riskujete zdraví své i svých spolucestujících. Nejde tedy jen o zevnějšek vašeho vozu, i když ten po renovaci také zaznamená výrazné zlepšení. Pokud chcete, aby váš vůz působil reprezentativně a zároveň vás odvezl bezpečně do cíle, postarejte se o to návštěvou detailingového centra.

Tak co? Jak je na tom váš vůz? Svítí „jako za mlada“? Dopřejte svému vozu nadstandardní péči v detailingovém centru a připravte se na zimu včas.


Image by minka2507 from Pixabay


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,97901 s | počet dotazů: 211 | paměť: 20518 KB. | 23.05.2024 - 23:39:35