Obchvat města Frýdek – Místek bude zprovozněn v plném rozsahu


0 0 votes
Hodnocení článku

Obchvat Frýdku-Místku bude již příští týden zprovozněn bez omezení, to znamená v plném profilu ve čtyřech pruzích. Na posledním kontrolním dnu 2. etapy obchvatu Frýdku-Místku  informoval  ministr dopravy Martin Kupka o zprovoznění celého obchvatu již bez jakýchkoliv omezení. „Zdržení stavby způsobil uvolněný svah. Jeho zajištění znamenalo doprojektování prací a vícenáklady ve výši 150 milionů korun. Pro motoristy jde o důležitou zprávu, že obchvat otevřeme již v plném profilu. Jsem přesto rád, že jsme v loňském roce mohli obchvat spustit v polovičním profilu a řidiči jej mohli alespoň takto využívat,“ uvedl ministr Martin Kupka.

„Kompletní otevření obchvatu za město samozřejmě vítáme. Očekáváme, že po měření hlučnosti, které by mohlo proběhnout ještě v tomto roce, budou co nejdříve následovat další případná protihluková opatření,“ řekl primátor Frýdku-Místku Petr Korč (Naše Město F-M).

Obyvatelé také musí bohužel počítat s prácemi ve Frýdku-Místku, které Ředitelství silnic a dálnic na svých komunikacích plánuje provést. „Jsou to práce, na které město nemá vliv. Jedná se o silnice ve městě, které byly poškozeny nadměrným provozem, jež měl být již dávno veden po obchvatu,“ informoval přítomné  primátor Petr Korč.

Zdroj a foto:

Město Frýdek – Místek


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,20594 s | počet dotazů: 214 | paměť: 20376 KB. | 25.07.2024 - 02:13:29