Jízdní kola – módní trend poslední doby


Cyklo
0 0 votes
Hodnocení článku

Kolo se mění z dopravního prostředku a sportovního vybavení na stylový symbol stavu – vyjádření uvolněného, ​​individuálního přístupu k životu. Nový kult otevírá široký trh s praktickými i stylovými doplňky.

Inovace, díky nimž bude cyklistika atraktivnější a bezpečnější, podpoří trh v příštích letech, který zažívá trvalý rozmach. Jen v Německu je 70 milionů kol, z nichž se zde v roce 2020 prodalo přes 4 miliony – v hodnotě 2 miliard eur. 15 procent všech cest v této zemi je již pokryto na kole. Pro srovnání: V předních cyklistických zemích, v Dánsku a Nizozemsku, je to pouze o něco více, 18 procent.

Abyste splnili individuální požadavky na používání, můžete si vybrat nejen mezi barevnou rychlostí pro městský bok, retro armádní kolo nebo moderní elektrokola. Stále diferencovanější nabídka nabízí každému svou vlastní scénu. Není divu, že stabilně roste také prodej textilu, náhradních dílů a dílenských služeb: v roce 2020 byly předány 2 miliardy eur.

Jezděte bezpečně ve velkém stylu

Kolo zanechává obraz čistých dopravních prostředků stále více pozadu a stává se milovaným objektem stylu. Pro mnohé z nich přebírá emocionální význam, který kdysi vozům dávali: je ceněn, pečován a přizpůsoben osobním nápadům. Touha po stylu a přizpůsobení vytváří obrovský trh pro další funkce a cyklistickou módu se spoustou prostoru pro inovativní nápady. Abyste mohli na kole jezdit pravidelně, je dobré mít alespoň lehkou kondici, kterou můžete snadno získat pokud použijete Ketomix slevový kód.

Kultura na kole

Módní blogy jsou populární platformou pro každého, kdo chce držet prst na tepu. Je proto jasné, že blogující fetišisté jednostopých vozidel také povýší kolo na objekt životního stylu. Globální komunita je inspirována po celém světě a udává místní trendy. Nejkrásnější a nejobvyklejší kola jsou prezentována na webech a blogech, jako jsou www.cycleexif.com, www.copenhagencyclechic.com a www.biketype.com – a samozřejmě vše, co souvisí s cyklistickým životním stylem, s nápady, tvůrci a gadgety.

Cyklujte městem

Výrobce Rapha dokazuje, že cyklistické oblečení nemusí být vždy pestrobarevné a prostě praktické. S řadou „Stylové městem“ vyvíjí značka estetické a vysoce kvalitní cyklistické oblečení, které je těžké poznat, protože je odpuzující nečistoty a vodu. Kolo je potřeba také někam uskladnit a schovat ho před zraky ostatních – k tomu vám může pomoci Mobelix slevový kupon, kde najdete široký sortiment vhodného nábytku.

Vidět a být viděn

V USA poskytuje startup Revolights zážitek ze sci-fi, jehož fascinující osvětlení kol, zdá se, pochází přímo z filmu Tron. LED diody na ráfku zlepšují viditelnost na straně cyklisty a zvětšují pole osvětlení.

TIP: Akce SIKO – kvalitní doplňky do kuchyně a koupelny

E-styl

Kolo Faraday kombinuje retro vzhled, kulturu cestování a e-mobilitu. Designový objekt našel na Kickstarteru více fanoušků, než se očekávalo, a bude k dispozici počátkem roku 2013. Tisk už nešetří chválou. Bill Strickland, vedoucí veřejného mínění časopisu Bicycle Magazine, popsal Faradayovo kolo jako nejkrásnější elektrické kolo, jaké kdy viděl – připraví cestu všem elektrokolům po celém světě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,16492 s | počet dotazů: 209 | paměť: 20479 KB. | 29.05.2024 - 14:22:33