Ve Valašském Meziříčí se uskuteční sraz elektromobilů


0 0 votes
Hodnocení článku

Už pátý ročník Srazu elektromobilů na Valašsku se uskuteční v sobotu 20. srpna. Osobní i dodávkové automobily, motorky, kola, koloběžky a další vozítka na elektrický pohon si budou moci návštěvníci prohlédnout a vyzkoušet na parkovišti před letním stadionem. Oblíbená akce, která do Valašského Meziříčí pravidelně přiláká desítky majitelů elektromobilů, odstartuje v 10.00 a potrvá do 15.00. „Elektromobilita je jednou z cest šetrné dopravy, a proto ji aktivně podporujeme. V městském vozovém parku máme od roku 2017 elektromobil Hyundai IONIQ, se kterým jsme maximálně spokojeni a na akci samozřejmě nebude chybět,“ uvedl starosta Robert Stržínek.

Sraz elektromobilů na Valašsku si za poslední roky vybudoval skvělé jméno mezi návštěvníky i účastníky, kteří se do Valašského Meziříčí rádi vracejí. Vzhledem k tomu, že jej radnice od počátku pořádá ve spolupráci s Asociací elektromobilového průmyslu (ASEP), mají se návštěvníci vždy na co těšit. Chybět by tak například neměl atraktivní Tesla Dancing v podání Modelu X. Zájemci získají cenné informace o provozu elektromobilů přímo od jejich majitelů a nejen děti si budou moci vyzkoušet elektrická kola, koloběžky, hoverboardy, elektrokáry a další mikromobilitu.

Na území 22tisícového Valašského Meziříčí jsou pro podporu elektromobility navíc hned tři rychlonabíjecí stojany, což znamená, že zde lze vůz snadno „natankovat“ za cca 20 minut. Prvních 50 elektromobilistů, kteří přijedou prezentovat svá vozidla do Valašského Meziříčí, a zdarma se zaregistrují u Milana Rajchla na telefonu 722 931 372, se může těšit na uvítací balíček.

Zdroj:

Valašské Meziříčí

Ilustrační foto:

B. Borová, IZDoprava.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,50770 s | počet dotazů: 214 | paměť: 20400 KB. | 18.07.2024 - 11:25:58