Nový skatepark otevřou v Benešově


0 0 votes
Hodnocení článku

Ve městě Benešov se uskuteční ve volnočasovém areálu na Sladovce slavnostní otevření nového skateparku.. Akce proběhne ve středu 5. června 2024 ve 14.00 hod. a je určena pro širokou veřejnost. Nový skatepark vyrostl v sousedství dětského dopravního hřiště na benešovské Sladovce a jeho rozloha činí 1200 m2. Výstavbu zrealizovala firma Mystic Constructions, s. r. o. za cca 11,6 mil. Kč, přičemž na vybudování skateparku získalo město Benešov dotaci od Národní sportovní agentury ve výši cca 5 mil. Kč. Provozní řád Skateparku Benešov (za příznivého počasí otevřeno celoročně od 9.00 do 20.00 hod.; pozn.: platí od 5. 6. 2024, kdy proběhne oficiální otevření). Benešovský skatepark je výsledkem rozsáhlého projektu, který byl navržen ve spolupráci se spolkem SKATEBOARDING BENEŠOV z.s. i s ohledem na potřeby místních skateboardistů všech věkových kategorií. Skatepark tedy nabízí bezpečné prostředí pro všechny nadšence tohoto sportu i příbuzných disciplín a v areálu se nacházejí překážky, které známe z pouličního prostředí (různě vysoké a dlouhé sjezdy, schody, zábradlí, zídky, lavičky, obrubníky).

Celý prostor skateparku je oplocen, osvětlen a pod dohledem bezpečnostních kamer. Provozovatelem areálu jsou Městská sportovní zařízení Benešov.

Program slavnostního otevření:

12.00 hod.            Otevření skateparku pro veřejnost

14.30 hod.            Oficiální zahájení, proslovy a přestřižení pásky

15.00 hod.            Exhibice pěti jezdců (cca 20 minut)

15.30 hod.          Školička pro nejmenší – průjezd skateparkem pod dohledem zkušených jezdců (možnost                                          zapůjčení vybavení)

16.00 hod.            Bestrick závody na vybraných překážkách

18.00 hod.            Ukončení programu a volné ježdění

Celým odpolednem provede moderátor Jarda Kučera. Na akci nebude chybět DJ, občerstvení, skate školka pro veřejnost a fingerboard zóna. Slavnostní otevírání skateparku veřejnosti organizuje ve spolupráci s městem Benešov firma Mystic Constructions, s. r. o., která skatepark zároveň i vybudovala. Více informací o projektu naleznete na benesov-projekty.cz/skatepark.

V případě výrazné nepřízně počasí bude akce zrušena a přesunuta na náhradní termín.

 

Zdroj a foto:

Město Benešov


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,27212 s | počet dotazů: 199 | paměť: 20273 KB. | 24.06.2024 - 00:00:17