TSK hledá dodavatele na rekonstrukci Libeňského mostu


Libensky most 1
0 0 votes
Hodnocení článku

Technická správa komunikaci hlavního města Prahy (TSK) vypsala veřejné zakázky na rekonstrukcí Libeňského mostu, správce stavby a koordinátora celé akce. Předmětem první veřejné zakázky je výběr dodavatele stavebních prací a souvisejících projekčních a inženýrských činností. Výběr proběhne podle standardů FIDIC – Yellow book, tedy projekt typu Desing & Build. Účelem druhé veřejné zakázky je výběr správce stavby a koordinátora celé akce. Rekonstrukce Libeňského mostu je řešena komplexně. Soutěž je vypsána i na další objekty, které byly dříve připravovány zvlášť u jiných městských organizací.

Cílem zakázky je oprava mostu přes Vltavu V009 a inundačního mostu X656 na Rohanském ostrově a kompletní vybudování všech dalších mostních objektů, přilehlých komunikací a nutných přeložek inženýrských sítí v ulici Libeňský most od křižovatky Dělnická – Jankovcova v Praze 7 ke křižovatce Palmovka, Praha 8. Součástí rekonstrukce bude kompletní výměna trakčního vedení a kolejového svršku pro tramvajovou trať v ulici Libeňský most a okolí. Počítá se také se stavbou proplachovacího kanálu a retenční nádrže a souboru protipovodňových opatření.

Celková předpokládaná hodnota veřejné zakázky činí 2,85 mld. Kč.  Nabídky je možné podávat do 22. února 2021, 10:00 hodin a předpokládaný termín uzavření smlouvy s dodavatelem je konec I. pololetí 2021. Detailní informace o zakázce na rekonstrukci Libeňského mostu jsou uveřejněny na profilu zadavatele: https://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/o-spolecnosti/verejne-zakazky-as

Zdroj: TSK Praha


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,06991 s | počet dotazů: 202 | paměť: 28706 KB. | 23.02.2024 - 23:48:07