První etapa rekonstrukce Barrandovského mostu v Praze pomalu končí


0 0 votes
Hodnocení článku

Zásadní dopravní omezení na mostě bylo z rekonstruovaného úseku odstraněno v neděli 16. října po 23 hodině, kdy byla i plně zprůjezdněna nová rampa ze Strakonické ulice. Technická správa komunikací (TSK) prostřednictvím zhotovitele, společnosti PORR, práce na mostě ale ještě neukončila. Řidiči zde budou stavbaře vídat i v následujících dnech. V pohotovosti také zůstávají odtahové vozy, které budou k dispozici, než se doprava vrátí do normálu a řidiči si opět zvyknou na plnou kapacitu mostu i ramp a průpletů na jeho předpolích.

Z pondělí 17. října na úterý 18. října dojde k odstranění přechodného dopravního značení, které omezuje jeden jízdní pruh na severním mostě ve směru z Jižní spojky na Smíchov. Do pátku 21. října ještě proběhne demontáž přejezdů na předpolí mostu na straně Prahy 4, oprava části povrchu vozovky na rampě a montáž tlumiče nárazů v křížení s Modřanskou rampou. Doprava se v tomto místě omezí záborem pravého jízdního pruhu za mostem a záboru levého jízdního pruhu na sjízdné rampě do ul. Modřanská.

Práce budou pokračovat i uvnitř samotné nosné konstrukce mostu, kde budou v následujících dnech probíhat injektáže nově předepnutých lan. Dále v části pod mostem na modřanské straně bude dokončena instalace tlumičů. Namontováno bude i zvýšené zábradlí na jižním chodníku mostu.

 

 

 

 

 

Zdroj:

Technická správa komunikací Praha

Foto z realizace stavby: PORR a.s.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,74008 s | počet dotazů: 213 | paměť: 20344 KB. | 17.06.2024 - 11:58:20