Šikovné aplikace, které byste měli mít v chytrém telefonu, pokud jste aktivním řidičem


phone 1869510 1920
0 0 votes
Hodnocení článku

Naše telefony již dlouho nejsou jen zařízeními, ze kterých telefonujeme. Používáme je za účelem práce, tak i pro zábavu. Najdou si však využití iv souvislosti s auty. To je také důvod, proč bychom vám chtěli dát do pozornosti několik zajímavých aplikací, které by vám neměly chybět v telefonu, pokud jste aktivním řidičem.

Android Auto

Začněme tím nejlepším, aplikací Android Auto. Jedná se o aplikaci, která je schopna přeměnit palubní počítač v multimediální centrum. Pomocí tohoto panelu můžete přistupovat k různým aplikacím, například k navigaci, hudebním aplikacím, a podobně. Například pokud máte nainstalovanou aplikaci WhatsApp do mobilu, tak můžete s ní pracovat přes palubní počítač. Rovněž můžete ovládat více věcí i prostřednictvím hlasu přes osobního asistenta Google. Nejlepší na tom je, že vše je přizpůsobeno tomu, abyste mohli ovládat vaše zařízení i během řízení.

Car dashroid

Jednou z dalších aplikací, kterou byste měli zkusit, je Car dashroid. Jedná se o podobnou aplikaci, jako je Android Auto. Stejně tak tato aplikace nabízí přístup k hlavním a nejčastěji používaným funkcím v autě. Tedy ke kontaktům v telefonu, navigaci, k klasovému ovládání a podobně.

Waze a Google Mapy

Když mluvíme o aplikacích, tak nemůžeme nezmínit i navigace. V tomto případě by neměly ve vašem telefonu chybět aplikace Waze či Google Mapy. Jedná se o nejpoužívanější navigace, které jsou orientovány pro zákaznický. Našim favoritem jsou ovšem Google Mapy a to z důvodu, že umožňují přístup i k offline mapám. Funkci využijete zejména v situaci, kdy vám vypadne signál.

AutoBoy Dash Cam

Aplikaci AutoBoy Dash Cam – BlackBox oceníte v případě, že disponujete starým a nevyužitým chytrým telefonem. Ta totiž nabízí možnost jeho přemění na auto kameru. Nechybí samozřejmě ani funkce, které umožňují natáčet videa ve smyčkách, měnit jejich kvalitu a podobně. Pokud by vám z nějakého důvodu aplikace nevyhovovala, tak můžete využít aplikaci AutoGuard Dash Cam, která plní stejný úkol.

Zadní kamera do auta

Poslední aplikace, kterou bychom vám chtěli dát do pozornosti, je FreeRearviewCam. V tomto případě, abyste ji mohli využívat, potřebujete mít extra kameru, kterou je třeba propojit se chytrým telefonem. Následně můžete chytrý telefon umístit na palubní desku a dívat se, co se děje za vámi. Máte-li například zablokovanou krční páteř a neumíte se řádně otáčet, tak tuto aplikaci budete milovat.


Fotka od PexelsPixabay


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,19275 s | počet dotazů: 212 | paměť: 20555 KB. | 29.05.2024 - 10:32:23