Neparkujte poblíž letiště – zaparkujte přímo na něm


0 0 votes
Hodnocení článku

Na Letišti Václava Havla Praha to obvykle žije, a pokud se právě chystáte na dovolenou nebo pracovní cestu do zahraniční – budete muset vyřešit, co s automobilem, kterým se na místo dopravíte. Se Smile Parkingem můžete zaparkovat v bezprostřední blízkosti terminálu, a ušetřit tak spoustu času i starostí. Parkování probíhá bezkontaktně a o vůz je perfektně postaráno.

Parkování na letišti v 5 krocích

S ohledem na zvýšené hygienické požadavky související s pandemií koronaviru bylo parkování na letišti přizpůsobeno tak, aby předání i vyzvednutí vozu probíhalo bezkontaktně. Zamezením osobního kontaktu navíc došlo k významnému urychlení procesu.

Krok č.1:

Přijedete až na letiště a zaparkujete na parkovišti EUROPORT. Vjezd do garáží najdete za rohem budovy, automobil můžete nechat na 7. nebo 8. patře, a to na libovolném místě označeném cedulkou Smile Parking.

Krok č.2:

V prvním patře budovy na zdi u vchodu do kanceláře uložíte klíče do bezpečnostní schránky. Box si po vás vyžádá bezpečnostní kód, který získáte v rámci online check-inu.

Letiste2

Letiste2

Krok č.3:

Poté se již odeberete do odletové haly a starosti o automobil necháte za hlavou.

Krok č.4:

O přeparkování vašeho vozu se postará profesionální řidič. Po dobu vaší nepřítomnosti se bude nacházet na zabezpečeném externím parkovišti nedaleko letištního areálu.

Krok č.5:

Jakmile se vrátíte zpět do ČR, automobil na vás bude čekat tam, kde jste ho viděli naposledy. Třeba i důkladně vyčištěný a vydezinfikovaný.

Na kolik vás parkování na letišti vyjde?

Podrobnosti ohledně Smile Parkingu a aktuální ceny za parkování najdete zde. Berte na vědomí, že se výše parkovného může zvedat i klesat dle aktuální vytíženosti. Zároveň hraje roli, jestli auto necháte na levnějším venkovním stání, nebo mu dopřejete garáž. Valet parking (odvoz a přistavení vozu) je zahrnut v ceně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,24266 s | počet dotazů: 213 | paměť: 20419 KB. | 25.07.2024 - 04:41:59