Doprava na festival Rock for People 2017


Hudební festival se uskuteční ve dnech  4.-6.7.2017 v areálu letiště Věkoše v Hradci Králové. Pro cestu na akci, je připravena zvláštní tarifní nabídka VLAK+ Rock for People 2017 ve vlacích Českých drah. Jde o zpáteční jízdenku, v rámci které cestující dostanou slevu 50 % ze zpátečního jízdného. Stačí si při koupi zpáteční jízdenky ze kterékoliv stanice, kde staví vlaky ČD, do stanice Hradec Králové hl.n. vyžádat u pokladní přepážky slevu VLAK+. Jízdenku je možné koupit také u průvodčího, při cestě z obsazené stanice ale zůstává povinnost zaplatit přirážku 40 Kč. Datum nástupu jízdy může být v rozmezí od 2. do 6. července 2017, zpět lze cestovat nejpozději 7. července. Během festivalu Rock for People je nutné nechat si jízdenku označit ve stánku Českých drah razítkem. Ten bude umístěn v areálu festivalu (přesné místo najdou zájemci na festivalové mapce areálu). Při zpáteční cestě se cestující prokáže orazítkovanou jízdenkou a sleva mu bude uznána. Razítko lze získat až v areálu festivalu, tj. podmínkou slevy je návštěva Rock for People. Sleva VLAK+ se vztahuje na jízdné ve 2. vozové třídě, při cestě spojem SC Pendolino je třeba dokoupit místenku.

K cestě na letiště můžete využít linkové trolejbusy i autobusy Dopravního podniku města Hradec Králové. V bezprostřední blízkosti Festivalparku se nacházejí zastávky „Letiště“ případně „U Lupínků“ v Hradci Králové-Pouchově. Viditelně označené autobusy můžete využívat zdarma, a to na základě platné vstupenky či festivalového náramku. V letošním roce je kyvadlová doprava realizována díky grantu Magistrátu města Hradec Králové.

Návštěvníci festivalu, kteří přijedou vlastním automobilem,  dojedou k Festivalparku na Letišti Věkoše na severním okraji Hradce Králové. Cesta bude značena tabulemi „Festivalpark“ nebo „Rock for People“ ještě před příjezdem do města. Pro elektronikou vybavené cestovatele jsou souřadnice areálu: 50° 15′ 11.99″N, 15° 50′ 42.99″E.

Na místě je možno zaparkovat na velkokapacitním parkovišti, které je střeženo festivalovou ochrankou. Vzhledem ke kapacitě parkoviště je dobré přijet včas a vyhnout se možným komplikacím. Doprava v blízkosti areálu bude omezena, sledujte proto, prosíme, místní značení. Parkování lze zakoupit v předprodeji pro motocykly i automobily. Další možností je Park / karavan Kemp, kde lze parkovat i stanovat. Vše lze zakoupit pohodlně přímo na webu v sekci VSTUPENKY.

Ceny parkování na místě: OSOBNÍ AUTO 1.-3. DEN – 300,- KČ, MOTO 1.-3. DEN – 150,- KČ

Více o programu festivalu na stránkách https://www.rockforpeople.cz/lineup/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,10379 s | počet dotazů: 201 | paměť: 20283 KB. | 12.04.2024 - 06:58:10