České dráhy zvýhodňují jízdenky na festival Rock for People


Jubilejní dvacátý ročník Rock for People proběhne ve Festivalparku v Hradci Kralové od 3. do 5. července. Dramaturgie letošního jubilejního ročníku se ubírá cestou mnoha žánrů. A jako tradičně i nehudebních zážitků. Dle tradice přiveze také letos Rock for People přes 200 zavedených kapel a DJs, ale i nováčky doporučené nejlepšími evropskými showcasovými festivaly. Mezi doposud potvrzenými kapelami si největší pozornost zaslouží legendární Manu Chao s projektem La Ventura, roztančení průkopníci žánru ska Madness, tvrdí Biffy Clyro či živelní Chase&Status. Vřelého přijetí se jistě dočkají také Tom Odell, The Naked and Famous nebo drum´n´bassový mág Netsky Live.Ze zástupců české scény  přijedou kapely Lucie, Chinaski, Tata Bojs nebo Mandrage.

Doprava vlakem ? Na hlavní nádraží Hradec Králové se lze pohodlně dostat ze všech částí České republiky. Z nádraží se do Festivalparku pojede festivalová kyvadlová doprava – s viditelně označenými autobusy, jejichž zastávka se nachází přímo před nádražím.

Zakoupit vstupenku na festival je možné u pokladen Českých drah. Pro držitele In Karty připravily České dráhy ve spolupráci s pořadateli festivalu opět velmi příjemný bonus: slevu na vstupenky! Držitelé In Karty mají 150 Kč slevu na vstupenku na celý festival, tedy místo 1 650 Kč zaplatí 1 500 Kč. V prodeji jsou rovněž jednodenní vstupenky na 5. 7. 2014, kdy vystoupí skupina Lucie. I tyto vstupenky můžete zakoupit u pokladny Českých drah, přičemž držitelé In Karty získají slevu 90 Kč z plné ceny 790 Kč.

Pro návštěvníky Rock for People je také letos připravena speciální tarifní nabídka Vlak+ Rock for People 2014 (v prodeji od začátku června). Ta se vztahuje na všechny zpáteční jízdenky zakoupené do cílové stanice začínající názvem „Hradec Králové …“ s platností od 2. do 6. července 2013. Za cestu do Hradce Králové platí normální jízdné (děti do 15 let polovinu), zpět je cesta zdarma! Pro zpáteční cestu zdarma je nutné nechat si na festivalu jízdenku orazítkovat u stánku Českých drah. Pokud jízdenka nebude orazítkována, bude její držitel muset u průvodčího cestu doplatit. Slevu není možné sčítat s dalšími bonusy a slevami.

Další informace o festivalu na http://www.rockforpeople.cz/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,04831 s | počet dotazů: 195 | paměť: 20271 KB. | 25.07.2024 - 01:59:51