Z ostravského letiště létá pravidelná linka do Podgorice


0 0 votes
Hodnocení článku

V úterý 18. června zahájila svůj provoz pravidelná linka mezi Ostravou a Podgoricou v Černé Hoře. Linku  Linka je provozována každé úterý letadlem EMBRAER 195.“Pouhý rok po založení naší společnosti jsme zahájili lety do Prahy a následně z Tivatu do Brna. Dnes jsme spustili pravidelné lety do třetí destinace – do Ostravy. Navíc naše charterové lety dokládají náš závazek k posílení konektivity mezi Černou Horou a Českou republikou,“ řekla za leteckou společnost Air Montenegro Mina Muković Radonjić.

Kromě linky do Podgorice je z ostravského letiště Leoše Janáčka v nabídce dalších 12 nových destinací. Mezi nimi například Malaga a Murcia ve Španělsku, italská Lamezia Terme, Chania na Krétě a řecký ostrov Thassos, Tirana v Albánii nebo Fuerteventura na Kanárských ostrovech. Celkově se letos bude z ostravského letiště létat do 31 destinací ve 13 zemích. Seznam všech letů je k dispozici na webových stránkách letiště www.osr.cz

„Letní sezóna se naplno rozběhla a my se pro naše cestující snažíme zajistit také co nejvyšší kvalitu služeb v prostorách terminálu. Ve veřejné časti odletové haly je k dispozici nová samoobslužná prodejna COOP s provozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Vstup je cestujícím i návštěvníkům letiště umožněn prostřednictvím aplikace, propojené s bankovní identitou. Další možnosti nákupu jsou v obou patrech odletové haly za bezpečnostní kontrolou, cestující mohou využít také nabídku kaváren, barů a fast foodu,“ dodal Ondřej Musil, manažer útvaru pasažérská přeprava.

 

Zdroj a foto.

Letiště Ostrava


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,41920 s | počet dotazů: 209 | paměť: 20170 KB. | 12.07.2024 - 20:11:40