Od příštího týdne bude v provozu letecká linka z Tel Avivu do Karlových Varů


0 0 votes
Hodnocení článku

Po avizovaném posunu termínu zahájení provozu charterové linky Tel Aviv – Karlovy Vary by dle dohody s tour operátorem mělo první letadlo přistát na Letišti Karlovy Vary v úterý 25. 6. Linka by pak měla létat v týdenním turnusu až do konce října letošního roku. Linka Tel Aviv – Karlovy Vary bude na Letišti Karlovy Vary přistávat každý týden v úterý v 8:45 hod. a s cestujícími v opačném směru pak bude odlétat v 10:00 hod. Prodej letenek zajišťuje společnost Overseas Travel. Dopravcem bude bulharská společnost GullivAir, linku bude obsluhovat letadlem Embraer E175 s kapacitou 88 cestujících.

„Situace v Izraeli logicky příliš nepřeje cestování, o to více jsem ale rád, že i přes změnu termínu a dopravce linka skutečně létat bude. Pro karlovarské letiště je to samozřejmě dobrá zpráva, protože s těmito lety již počítalo ve finančních výhledech,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

„Pro Letiště Karlovy Vary je samozřejmě důležité, aby se po letech naše první pravidelná linka z Tel Avivu rozlétala. Pro budoucí rozvoj letiště je důležité mít kromě charterů i regulérní pravidelné linky. Z pohledu přínosů pro kraj je to společně s charterovou linkou z uzbeckého Taškentu linka, která bude do kraje přivážet zahraniční turisty a výnosy s nimi spojené,“ doplnila jednatelka Letiště Karlovy Vary Alice Justina Undus.

 

Zdroj a foto:

Letiště Karlovy Vary


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,48312 s | počet dotazů: 211 | paměť: 20184 KB. | 12.07.2024 - 19:59:35