Autobusy Student Agency budou jezdit na trase Brno – České Budějovice


Spoje zastaví také v Třebíči, Telči, Jindřichově Hradci, v Jihlavě, Pelhřimově, a v Táboře. Jedná se o další linku, kterou Student Agency startuje na základě ankety mezi veřejností.

Jeden pár spojů pojede po trase Brno – Jihlava – Pelhřimov – Tábor – České Budějovice a zpět; druhý pak po trase Brno – Třebíč – Telč – Jindřichův Hradec – České Budějovice. Kromě Brna, Jihlavy a Českých Budějovic jsou všechna ostatní města novinkou v rámci spojů Student Agency.

Nový jízdní řád nabídne dva spoje v obou směrech, respektive 4 nové spoje denně. Na nové lince budou provozovány moderní autokary Student Agency s kompletním palubním servisem v rozsahu kávy a denního tisku zdarma. O pohodlí cestujících se vždy postará palubní průvodce. Samozřejmostí je promítání filmů nebo individuální poslech hudby oblíbeného žánru a připojení k internetu pomocí technologie Wi-Fi.

Cesta bude trvat 3:45 hodiny, což představuje jedno z nejrychlejších a nejpohodlnější spojení na této trase. Jízdenky jsou již v prodeji – jak prostřednictvím internetových stránek www.studentagency.cz, tak prostřednictvím prodejních míst Student Agency a RegioJet a provizních prodejců s prodejem vnitrostátních jízdenek na autobusy Student Agency.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,26988 s | počet dotazů: 197 | paměť: 20141 KB. | 19.06.2024 - 21:45:43