Společnost Student Agency otevřela v Liberci druhé prodejní místo


0 0 votes
Hodnocení článku

Prodejní místo autobusových jízdenek na spoje Student Agency express je umístěno v obchodním centru Fórum, v bezprostřední blízkosti dopravního teminálu Fügnerova, odkud spoje Student Agency express vyjíždějí. Jízdenky do Prahy za ceny od 72 Kč lze zakoupit v čase od pondělí do pátku od 8 do 17 hod.

Právě toto místo je nejblíže odjezdovému stanovišti autobusů linky Liberec – Praha, Černý Most a umožňuje cestujícím zakoupit jízdenku bez nutnosti navštívit pobočku Student Agency v Pražské ulici. Na místě je možné zakoupit jízdenky na celou autobusovou síť vnitrostátních i mezinárodních linek Student Agency a vlaky RegioJet, jezdícími na trase Praha – Havířov – Žilina. Nejvíce jízdenek se prodá především na trasu Liberec – Praha za ceny začínající od 72 Kč. Prodejní místo je otevřeno každý všední den od 8 do 17 h.

V souvislosti se zavedením nového prodejního místa v obchodním centru Fórum je také upravena otevírací doba pobočky v Pražské ulici, a to od 9 h do 18 h každý všední den. Na pobočce Student Agency v Pražské ulici zůstává nabídka služeb stejná – na místě lze zakoupit jízdenky, letenky, sjednat dovolenou, jazykový či pracovní pobyt.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,65752 s | počet dotazů: 208 | paměť: 20255 KB. | 23.06.2024 - 22:21:00