V Mnichovicích mají nové parkovací automaty


Město Mnichovice spustilo počátkem tohoto roku provoz parkovacích automatů na pravé části Masarykova náměstí. Jedná se o osm parkovacích míst. Parkovné je 20 Kč za hodinu, maximální doba stání jsou 2 hodiny. Placené parkování je v době PONDĚLÍ – PÁTEK 6:00 – 18:00 HOD. Parkomaty jsou umístěny přímo u parkovacího místa. Řidič proto nemusí hledat vzdálený parkovací automat, vyzvednout lísteček, vrátit se zpět ke svému automobilu a lísteček umístit za přední sklo. Parkomat ihned po vhození mince ukáže na displeji čas, který platí pro automobil zaparkovaný vedle něj. Parkomat nerozměňuje mince a nepřijímá padesátikorunové mince. Výhodou je ale možnost vhození i malého obnosu peněz, třeba 2 Kč, které stačí např. pro zakoupení svačiny během pár minut.

Parkomat nevydává doklad o zaplacené částce. Pokud doklad požadujete, vystaví vám jej Infocentrum. V případě nefunkčnosti parkomatů nebo potřeby vystavit doklad o zaplacení parkování mimo otevírací hodiny infocentra, je na parkomatech uvedena bezplatná telefonní linka, na které s Vámi pracovníci Vaše požadavky vyřídí.

Osazením parkovacích automatů chce město zajistit rychloobrátkovost těchto parkovacích míst pro potřeby vyřízení nezbytností na městském úřadě, návštěvu policie, nákupy u místních podnikatelů, výběr v bankomatu atd… a eliminovat dlouhodobé odstavování aut.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,92729 s | počet dotazů: 190 | paměť: 20215 KB. | 24.04.2024 - 18:31:52