Stavební veletrh BAUMA v Mnichově se prezentoval opět ve velkém stylu.


0 0 votes
Hodnocení článku

Mezinárodní veletrh stavebních strojů, stavebních materiálů, důlních strojů, stavebních vozidel a stavebních zařízení byl zahájen v pondělí 19.dubna 2010. Omezení letecké dopravy nad Evropou znemožnilo příjezd zástupců některých firem. Veletrh však návštěvníky nezklamal.Video v článku

Na ploše více než 555 000 metrů čtverečních se prezentovalo 3 150 vystavovatelů. Komplikovaná situace v letecké dopravě způsobilo, že ještě ve čtvrtek 22. dubna nedorazili zástupci 80 firem( Čína, Indie, Singapur,Kanada a USA). Na jejich stáncích často zůstal v uzavřených bednách materiál a byla zde umístěna písemná omluva organizátora veletrhu. Návštěvníkům chybějící zástupci příliš nechyběli. I bez nich je veletrh BAUMA obrovskou přehlídkou techniky a v současném pojetí prezentace se přibližuje aktivní přehlídce. Lehce přioděné živé dekorace postupně zastiňují velké předváděcí programy spojené s hudbou, akrobaty a především se předvádějí stroje v akci. A divákům se předvádění strojů v akci evidentně líbilo. BAUMA na mnichovském výstavišti má svou tradici a skutečnou přehlídkou současné technické úrovně ve stavebním průmyslu. K vidění jsou stroje a zařízení v mini i maxi verzi demoliční práce, výstavby, údržbu a opravy. Krize se na počtu účastníků veletrhu nijak nepodepsala. Největší firmy vyrábějící stavební stroje a nákladní automobily se doslova předháněly v množství a v rozmanitosti nabídky.

 

Velkým plusem veletrhu BAUMA je kvalitní zabezpečení parkování pro návštěvníky veletrhu. Veletržní areál je umístěn těsně u výjezdu z dálnice 94. Dál pokračuje navádění pomocí dopravního značení, dopravní policie a pořadatelů až na přesné místo k zaparkování (doporučujeme zapamatovat si öznačení parkovací plochy!). Není potřeba hledat jiné místo. Ze značených parkovišť jezdí pravidelně bezplatné autobusy přímo před vstup na výstaviště a stejně tak je na zajištěna doprava zpět.

Letos poprvé byla nabídnuta návštěvníkům nová služba – půjčení elektrického invalidního vozíku. V Hale C bylo možné půjčit vozík na celý den za 50 euro a na půl dne za 35 euro. Návštěvníci mohou vozík rezervovat předem!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,03893 s | počet dotazů: 194 | paměť: 24629 KB. | 22.05.2024 - 00:49:17