Špatný technický stav mostů si vyžádal dopravní omezení ve Frýdku – Místku


0 0 votes
Hodnocení článku

Dopravní komplikace mohou řidiči očekávat na hlavním silničním průtahu Frýdkem – Místkem a kolem přehrady Šance můžeme při cestě do Polska a na Slovensko. Ředitelství silnic a dálnic České republiky je nuceno omezit silniční provoz na mostě na průtahu mezinárodní silnice E462 ve Frýdku – Místku a na mostě kolem vodní nádrže Šance. Oba mostní objekty vykazují bezpečnostní závady ve stavebně technickém stavu vozovek a chodníků – mimořádné prohlídky mostů provedené nezávislými experty akreditovanými Ministerstvem dopravy ČR potvrdily, že je nezbytné oddělit projíždějící vozidla od hrozícího střetu s poškozenými mostními římsami, závěry a zábradlím. 

 Dopravní značení bude postupně instalováno v průběhu nejbližšího víkendu a omezení se plně projeví  od pondělí  23. dubna 2012. Na mostní estakádě přes Frýdlantskou dráhu a Nádražní ulici ve Frýdku – Místku bude omezena jízda vozidel po okrajích, kde dochází k rozpadu říms a obrub chodníků. Současně bude s ohledem na uvolněné závěry dilatací v celém úseku snížena nejvyšší povolená rychlost. Počet průběžných jízdních pruhů bude zachován. 

Na mostní estakádě nad přehradní hrází vodního díla Šance bude do doby generální opravy oboustranně zamezeno užívání zpevněné krajnice estakády, kde jsou poškozeny vnější okraje konstrukce jednotlivých mostních polí, uvolněné mostní římsy a zábradlí. 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 3,42408 s | počet dotazů: 199 | paměť: 20432 KB. | 22.05.2024 - 03:58:57