Dopravní opatření související se stavbou okružní křižovatky v Olomouci


0 0 votes
Hodnocení článku

Od neděle 8. července dojde k úplnému uzavření silničního provozu v olomouckých ulicích Studentská, Zámečnická, Dobrovského, Na Střelnici a Sokolská. Olomoucký kraj společně s městem zde začíná stavět novou okružní křižovatku za necelých 33 milionů korun. Stavba potrvá do 8. listopadu letošního roku.

V době uzavírky budou autobusy MHD jezdit po objízdné trase. Průchod stavbou pro pěší bude po celou dobu výstavby umožněn.

Stavba potrvá do 8. listopadu letošního roku.V souvislosti se stavbou jsou pro řidiče motorových vozidel určeny objízdné trasy. Pro všechna vozidla je objízdná trasa navržena z ul. Pasteurova – Sokolovská – Jablonského – Heydukova – Lazecká– Na Střelnici – Dolní Hejčínská – Ladova – Tomkova – Na Šibeníku – Litovelská – Palackého – Tř. Svobody.

Pro vozidla do 3,5 t je možné využít kratší trasu, vedenou z ul. Dobrovského – Dlouhá – Lazecká – Na Střelnici – Dolní Hejčínská – Ladova – Tomkova – Na Šibeníku – Litovelská – Palackého – Tř. Svobody. Omezení tonáže na této trase je způsobeno křižovatkou ulic Dlouhá a Lazecká, kde nejsou díky mostu na ul. Lazecká dostatečné šířkové poměry pro vyhýbání větších vozidel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,21035 s | počet dotazů: 197 | paměť: 20443 KB. | 29.05.2024 - 17:45:47