Informace o dopravních opatřeních během akce Bike Prague 2018


V sobotu 19. května 2018 se uskuteční na území městských částí Praha 5 a Praha 13 cyklistický závod „Bike Prague 2018“. V době konání závodu od 6.00 do 18.00 hodin budou postupně uzavírány komunikace na jeho trase.

Jedná se o tyto komunikace: veřejně přístupné účelové komunikace u Galerie Butovice (NN 3463), Radlická, Novoveská, K Nové vsi, Prokopské údolí, Do Klukovic, Werichova, U Náhonu, U Smolnic, K Austisu, K Zadní Kopanině.

Start je přímo od Galerie Butovice. Trasa Bike Prague vede přes CHKO Český kras, údolím Berounky nebo na vrchol Cukráku. Závodníci mají na výběr dvě distance. Jednodušší na 35 km a náročnější na 65 km. Cíl závodu se nachází také přímo u Galerie Butovice. Zde se také bude konat bohatý doprovodný program. Mimo jiné také dětský den. Děti se rovněž mohou přihlásit na INTERSPORT dětské závody. Připraveny budou distance podle věku od 350 metrů po 3 kilometry.

Trasa závodu ovlivní i dopravu. Objízdné trasy pro automobilovou dopravu:

Pro uzavírku ul. K Austisu je objížďka vedena obousměrně po trase: K Barrandovu, Pražský okruh, Ořešská (pro centrum Řeporyjí přes Ořech po trase Karlštejnská, Slivenecká, K Zadní Kopanině

Pro uzavírku ul. K Zadní Kopanině je objížďka vedena obousměrně po trase: Ořešská, Ořech (Karlštejnská, Kopaninská), silnice 3. třídy Ořech – Zadní Kopanina, U Skopců.

Změna trasy a zastávek pro autobusovou linku číslo 246: Linka bude vedena v úseku Zadní Kopanina – Řeporyjské náměstí přes Ořech a Jinočany. V obou směrech se ruší zastávky Zmrzlík a Zahrádky.

Pořadatelem závodu je spolek Neumětel. Více informací o akci

http://www.bike-prague.cz/cs/informace/informaceVíce

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,15303 s | počet dotazů: 191 | paměť: 20140 KB. | 24.06.2024 - 00:05:17