Busfest zaplní hudbou zlínské trolejbusy


I v letošním roce se obyvatelé Zlína mohou těšit na hudební festival Busfest, který se odehraje ve středu 19.dubna 2017 od 16:00 hodin na palubách jedoucích trolejbusů. Trolejbusy se rozjedou v 18.00 hodin a jako každý rok jsou připraveni tři interpreti.

Tradičně vše započne na točně u Sportovní haly, kde na návštěvníky čeká bohatý doprovodný program. Návštěvníci budou mít možnost se zde občerstvit a na rozehřátí zahrají zlínské kapely Fresh Minute a The Chargers,“ konstatovala manažerka Busfestu Karol Pilátová. Tři festivalové trolejbusy vyrazí od točny u Sportovní haly ve Zlíně. Každý interpret má vlastní trolejbus a jízdy se po krátkých přestávkách třikrát opakují, takže máš šanci vidět všechny vystupující!

První trolejbus se promění ve stage slovenského rapera Gleba. Ve druhém návštěvníci uslyší rockový nářez mladé kapely The Atavists. Třetím interpretem jsou Circus Problem, kteří přivezou nezapomenutelnou show.

Celý program zakončí afterparty ve zlínském klubu Flip od 21.00 hodin. Zde budou k vidění český DJ Roxtar, blázniví Queens of Everything, se svou punk rockovou jízdou a DJské duo FalaFellas s Dominkem Ferim a Mártym Čoninem.

Lístky je možné zakoupit online přes stránky festivalu, v restauraci Bůrger nebo ve zlínských univerzitních menzách v předprodeji za 149 korun, nebo přímo na místě za 249 korun.

Domov


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 3,33293 s | počet dotazů: 185 | paměť: 20214 KB. | 12.04.2024 - 04:21:22