Dopravní omezení při festivalu United Islands of Prague v Praze 8


Festival United Islands of Prague se uskuteční ve dnech 22. a 23. června 2018 v ulicích Karlína. Akce se koná pod záštitou primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové a místostarosty MČ Praha 8 Radomíra Nepila.

Akce si vyžádá nutná dopravní omezení: Uzavírky, omezení dopravy a zákaz parkování se budou v pátek 22. června 2018 týkat oblastí: Karlínské náměstí před a za kostelem, přilehlé ulice Kollárova a parkoviště v severozápadní části Karlínského náměstí, dále oblasti Kaizlových sadů, zejména ulice U Invalidovny, Za Invalidovnou a Molákova.

V sobotu 23. června 2018 bude zcela uzavřena ulice Křižíkova v oblasti mezi Karlínským náměstím a Kaizlovými sady, části přilehlých ulic Thámova a Březinova, a Lyčkovo náměstí.

Návrat k běžnému stavu nastane v neděli od 8.00 hodin. Náhradní parkování pro rezidenty bude zajištěno v ulici Sokolovské v oblasti Kaizlových sadů a na Rohanském ostrově. Vyhrazená stání pro invalidy zůstanou zachována, stejně jako přístup ke garážím a průjezd do nich bude umožněn.

United Islands of Prague

Festival United Islands of Prague se soustředí na objevování nové muziky a hudebních talentů. Za svou bohatou historii představil více než tisícovku zahraničních umělců, přičemž řada z nich dnes patří k velkým jménům světové hudební scény. V letošním roce je pro návštěvníky přichystáno více než patnáct scén s hudební produkcí a bohatý doprovodný program. Na celý festival je vstup již tradičně zdarma. Křižíkova ulice a přilehlé okolí se tak během festivalu stane hlavní kulturní tepnou Prahy a místem přinášejícím nevšední hudební zážitky. Inovací letošního ročníku je také soutěž začínajících českých kapel a interpretů Objevy United Islands. V roli objevitelů nových hudebních nadějí zde vystoupí též David Koller, Buty či Vypsaná Fixa.

Mapa https://www.unitedislands.cz/misto

Kapely https://www.unitedislands.cz/objevy/prochazet/kapely/r


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,92821 s | počet dotazů: 195 | paměť: 20260 KB. | 18.07.2024 - 22:59:53