Svatováclavská jízda omezí dopravu v Mladé Boleslavi


Kvůli Svatováclavské jízdě historických vozidel, která se uskuteční v sobotu 28. září 2019, bude nutné několik dopravních omezení. Krátkodobá omezení budou v době dopolední jízdy po trase Komenského náměstí → nám. Míru → tř. T. G. Masaryka → nám. Republiky → ul. Laurinova → tř. V. Klementa → ul. Jana Palacha → ul. Na Radouči → ul. U Stadionu → Městský stadion. Dále zhruba od 6:30 do 11 hodin bude úplná uzavírka provozu na Komenského náměstí, v ulici 9. května a náměstí Míru. V souvislosti s akcí budou také uzavřena parkoviště před hlavním vstupem na stadion v ul. U Stadionu (včetně bočního štěrkového parkoviště), obě parkoviště na Komenského náměstí, parkovací místa v ul. 9. května, parkoviště na náměstí Míru, parkoviště na tř. V. Klementa u knihovny.

Úplná uzavírka a dopravní omezení bude také v Husově ulici, mezi tř. V. Klementa a Šmilovského, a to v době od  6:30 do 18:00 hodin.

V souladu se schválenou trasou jízdy historických vozidel, budou Policií ČR a Městskou policií Mladá Boleslav, operativně uzavřeny a řízeny křižovatky v prostoru průjezdu Mladou Boleslaví. Po průjezdu kolony vozidel budou všechny komunikace ihned zprůjezdněny.

Mapa uzavírek http://www.mb-net.cz/assets/File.ashx?id_org=9629&id_dokumenty=66864


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,29946 s | počet dotazů: 190 | paměť: 20320 KB. | 18.05.2024 - 14:59:33