V Brně vyjela na trať Šalina Pub


Na základě dohody Dopravního podniku města Brno a pivovaru  Starobrno vznikl ojedinělý projekt restaurační tramvaje Šalina Pub, která je upravena pro realizaci netradičních oslav a společenských setkání. Od 15.července 2013 může vyjet do ulic města Brna upravená tramvaj typu K2R ev. č. 1018, která  prošla speciálně navrženou přestavbou přímo v ústředních dílnách Dopravního podniku města Brna. Práce na rekonstrukci vozidla trvaly necelé tři měsíce. Šalina Pub nabízí 38 míst k sezení a 17 míst ke stání.

V interiéru tramvaje je umístěný skutečný výčep a řada praktických pomůcek, třeba v podobě speciálních držáků na sklenice s pivem. Nechybí ani toaleta nebo vybavení audio a video systémem, WiFi a dalším zařízením pro mobilní restaurační provoz. Vůz je doplněn elektrickým zařízením, které umožňuje zapojení všech potřebných spotřebičů na střídavý proud (kávovar, chladnička, mikrovlnná trouba apod.). Zvláštní jízdy jsou určeny pro uzavřené skupiny v oblasti cestovního ruchu, pro reklamu a prezentace, ale i rodinné oslavy, promoce a další příležitosti. Ve zkušebním období budou postupně ověřeny různé typy jízd s cestujícími a ve zvláštním režimu budou odzkoušeny také prezentační víkendové jízdy pro širokou veřejnost.

Během provozu se cestující budou moci občerstvit třemi druhy piv z portfolia starobrněnského pivovaru. Jako v žádné správné hospodě ani zde však nebudou chybět teplé nápoje, nealko sortiment i vybraná jídla v atraktivním cestovním balení.

Bližší informace o pronájmu restaurační tramvaje najdou zájemci na stránkách dopravního podniku  www.dpmb.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,17663 s | počet dotazů: 204 | paměť: 20007 KB. | 25.06.2024 - 23:27:32