Technologickou společnost Uber v České a Slovenské republice vede nový generální ředitel Tomáš Peťovský


Tomáš Peťovský přichází ze společnosti Google, kde působil šest let na vedoucích obchodních pozicích se specializací na klienty z oblasti maloobchodu, automobilového průmyslu a financí. Jeho úkolem bude nejenom zajistit hladké fungování služby z pohledu uživatelů, ale zejména zajistit další rozvoj a růst společnosti, prohloubit spolupráci a dialog s obchodními partnery, odbornými organizacemi a veřejnou správou.

„Mojí vizí je „Váš Uber pro každý den,“ tedy aby byl Uber pro všechny, kteří se potřebují dostat z bodu A do bodu B přirozenou a zároveň první volbou, stejně jako když pro hledání na internetu automaticky využíváme služby Google,“ vysvětlil nový generální ředitel Uberu pro Česko a Slovensko Tomáš Peťovský, který sám sebe označuje za technologického nadšence.

„Česko a Slovensko jsou pro Uber jedny z nejdůležitějších trhů v regionu střední a východní Evropy. Na příkladu Uberu obyvatelé Prahy a Bratislavy jasně ukázali, že oceňují inovativní řešení a dokážou je vzít rychle za své. Uber jim přinesl novou možnost, jak se pohybovat po městě bezpečně a pohodlně. V ruku v ruce s neustále rostoucí poptávkou bych chtěl na oba trhy přinést další nová zajímavé řešení v rámci platformy Uber,“ dodal Peťovský.

Technologická platforma Uber spojuje uživatele aplikace s řidiči, kteří v reálném čase používají platformu Uber a s její pomocí zajišťují společné využívání vlastních vozů se zájemci o sdílení jízd. Platforma Uber v současné době nabízí alternativní způsob dopravy ve více než 500 městech v 80 zemích světa, kde pomáhá lidem bezpečně a pohodlně se dostat z místa na místo. V Praze Uber funguje od roku 2014 a podle průzkumu TNS Aisa je nejpopulárnější mobilní aplikací pro sjednání individuální přepravy osob v Praze (nejen poměrově ale i v absolutních číslech). Více informací o Uberu naleznete na www.uber.com nebo na blogu.

Tomáš Peťovský pracoval od roku 2009 v evropské centrále Googlu v Irsku, kde měl jako Senior Associate na starosti prodej produktů, konzultační služby klientům a reklamní politiku v regionu střední a východní Evropy. V roce 2012 se vrátil na Slovensko na pozici Industry Manager, na které se mimo jiné podílel na vybudování obchodních vtahů Google s šesti z deseti největších klientů v zemi a poskytoval poradenství v oblasti marketingu a on-line prodeje. Tomáš Peťovský absolvoval magisterské studium na Vysoké škole ekonomické v Praze a MBA program na prestižní manažerské škole INSEAD v Singapuru a Francii.

Zdroj: Uber


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,08633 s | počet dotazů: 199 | paměť: 28584 KB. | 28.02.2024 - 16:24:41