Pro pražský Uber jezdí nejvíc žen ve Střední Evropě


Česká republika je totiž šampionem v počtu žen, které jako řidičky využívají aplikaci Uber. Praha s 15% podílem žen hravě překoná středoevropské metropole Varšavu, Bratislavu nebo Budapešť, kde s Uberem jako řidičky spolupracuje v průměru jen 5 % žen. V USA se podíl partnerských řidiček zvýšil z loňských 14 % na 19 %.

Jen za posledních 12 měsíců ženy – řidičky v rámci platforem Uber Black a Uber Pop v Praze najezdily téměř 205 tisíc bezproblémových kilometrů. Za bezpečné a spolehlivé svezení si od zákazníků řidičky vysloužily průměrné hodnocení 4,79 hvězdičky (z 5 možných) a dokázaly tak o tři setiny porazit i průměrné 4,77 hvězdičky  „silnějšího pohlaví.” Největší pravděpodobnost, že vás na platformě Uber sveze žena, je v úterý, ve čtvrtek a v sobotu. Typickou řidičkou je žena mezi 30-45 lety, svézt vás ale klidně může i příjemná dáma v letech nebo cílevědomá studentka.

„Nejčastějším důvodem stát se partnerskou řidičkou je flexibilita, tj. skloubení rodiny a získání dodatečného příjmu, „čistá hlava“ při návratu domů, ale i různé nefinanční benefity – například nezávislost, kontakt s lidmi a komunikace v angličtině,“ vypočítává důvody proč neustále stoupá zájem žen o spolupráci s Uberem Barbora Polachová, marketingová manažerka Uber Praha.

Zdroj: Uber Team


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,98451 s | počet dotazů: 205 | paměť: 20211 KB. | 18.07.2024 - 01:34:21