Cyklotour Na kole podporuje projekt na podporu onkologicky nemocných dětí


0 0 votes
Hodnocení článku

Cyklotour Na kole dětem zastavila ve Velkém Meziříčí. Město se opakovaně zapojilo do projektu Josefa Zimovčáka na podporu onkologicky nemocných dětí. Včera v podvečer dorazili na velkomeziříčské náměstí peloton cyklistů v čele s Josefem Zimovčákem na vysokém kole. Jezdci právě měli v nohách 133 kilometrů šesté etapy z Prostějova.

„Podporujete dobrou věc, ozdravné a rekondiční pobyty pro onkologicky nemocné děti, to je velmi užitečné a patří vám za to poděkování,“ přivítal je místostarosta Martin Kaman a dodal: „Všichni zúčastnění cyklisté si přitom navíc užijí legraci a něco výjimečného. I my jsme si pro vás připravili zážitek, kluci Kuba a Zdenda vám předvedou pár drobných skoků.“

Následovala freestylová show Jakuba Hejla a Zdeňka Peška, kteří patří v bikové disciplíně ke špičce nejlepších. Předvedli sérii skoků, které přihlížející odměnili uznalým pokřikem a potleskem. Ve středu ráno cyklisté vyrazili z Velkého Meziříčí do Měřína, Jihlavy, Telče, Želetavy a sedmou etapu zakončí po 117 kilometrech v Třebíči.

Zdroj a foto:

Velké Meziříčí

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,80129 s | počet dotazů: 212 | paměť: 20317 KB. | 23.06.2024 - 23:51:22