Správa veřejného osvětlení a světelné signalizace přejde pod Technické služby města Liberec


s semafor ilustracni
0 0 votes
Hodnocení článku

Po 15 letech, kdy službu správy veřejného osvětlení a semaforů, které jsou v majetku města, spravovala společnost Eltodo Osvětlení, s.r.o., přebírá tuto službu od 1. srpna městská příspěvková organizace Technické služby města Liberec, p.o. Od toto data je možné hlášení o poruchách zadávat prostřednictvím nepřetržité pohotovostní služby s  telefonním kontaktem 730 158 058 nebo prostřednictvím emailu poruchyVO@tsml.cz a dále také prostřednictvím webové aplikace http://l.vo-ssz.cz/. „Hlášení je jednoduché. Na každém stožáru je uvedeno jeho označení (LB + 5 čísel), včetně telefonního kontaktu 730 158 058 a hlavně včetně QR kódu, kterým je možné vstoupit do výše uvedené poruchové webové aplikace http://l.vo-ssz.cz/,“ popisuje náměstek primátora pro technickou správu města a infomační technologie Jiří Šolc.

Kontaktní email pro objednání vytýčení kabelů veřejného osvětlení je vytyceniVO@tsml.cz. Ceník je uveden na webových stránkách TSML, p.o. Vyjádření k existenci sítí veřejného osvětlení a světelných signalizačních zařízení je řešeno stávajícím způsobem, tedy prostřednictvím portálu pro vyřizování vyjádření k existenci sítí veřejného osvětlení a světelných signalizačních zařízení s adresou http://vyjadrenivo.liberec.cz/index.html .

„Zaručujeme, že služby nové servisní organizace budou stejně kvalitní či kvalitnější než služby stávající servisní organizace. Smluvní termíny pro odstranění poruchových stavů zůstávají prakticky stejné jako u stávající servisní organizace,“ dodává náměstek primátora pro technickou správu města a informační technologie Jiří Šolc.

Zdroj a foto: Magistrát města Liberec


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,30665 s | počet dotazů: 208 | paměť: 20318 KB. | 19.06.2024 - 10:06:29