Program "Na Zelenou" – Nadace Partnerství


0 0 votes
Hodnocení článku

Blíží se uzávěrka příjmu žádostí o grant v letošním ročníku grantového a asistenčního programu Na zelenou, který vyhlásila Nadace PartnerstvíNa ochranu dětí před dopravními nehodami a na podporu šetrné mobility dětí a mládeže v něm letos rozdělí rekordní 1 milion korun.
Zastupitelé, učitelé, děti a rodiče pozor! Už jen do 4. března 2011 v něm mohou vaše školy a další zařízení pracující s dětmi z celé ČR žádat o grantovou podporu až do výše 90 tisíc korun na své projekty bezpečných cest do školy, zpracované dle připravené metodiky. 
Žadatelé mohou v programu získat vedle finanční podpory také asistenci odborného konzultanta, který je celým projektem provede. Získané finanční prostředky mohou příjemci použít na zpracování odborné dopravní studie s návrhy opatření na zlepšení dopravně bezpečnostní situace v okolí školy, která pak slouží městům a obcím jako první stupeň projektové dokumentace při realizaci stavebních úprav. Z grantových peněz však školy také mohou budovat přístřešky na kola, organizovat různé soutěže s dopravní tematikou, zpracovávat školní plány mobility a financovat další aktivity na podporu šetrné mobility dětí i dospělých.

Více informací o programu včetně návodu jak o grant požádat naleznete na stránkách Nadace Partnerství na adrese www.nazelenou.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,00767 s | počet dotazů: 195 | paměť: 24490 KB. | 22.04.2024 - 22:47:29