Posílení turistiky v Andalusii: Petal Ads a Havas Spain spolupracují s Turismo Andalucía


In der Mezquita in Cordoba
0 0 votes
Hodnocení článku

Reklamní platforma Petal Ads a agentura Havas Spain spojily své síly s Turismo Andalucía, aby zvýšily návštěvnost tohoto turisticky atraktivního regionu. Partnerství, podporované úspěšnou propagací v Asii a výraznými výsledky na čínském trhu, přináší Andalusii efektivní strategii propagačního růstu.

Strategické Partnerství a Mediální Propagace v Andalusii

Petal Ads a Havas Spain spojily síly s Turismo Andalucía, aby posílily návštěvnost tohoto atraktivního turistického regionu. Havas Spain získala výběrové řízení na mediální propagaci v Asii, a Petal Ads byla zvolena jako klíčová platforma pro oslovování čínských cestovatelů.

Čínský Trh a Úspěchy Petal Ads pro Andalusii

S očekávaným nárůstem čínských turistů do zahraničí je oslovování čínského trhu pro Turismo Andalucía klíčové. Petal Ads, s výrazným podílem na trhu a schopností cílit na vysoce hodnotné publikum, byla vybrána jako hlavní mobilní reklamní platforma, přinesla významné úspěchy a dosáhla vysoké míry prokliku.

Globální Propojení a Účinná Propagační Strategie

Petal Ads představuje ideální platformu pro evropské podniky v cestovním ruchu, které chtějí oslovit čínský trh. Její úspěšná strategie pro Turismo Andalucía kombinovala různé kanály a formáty, přičemž dosáhla výrazných výsledků, a tím pomohla překlenout propast mezi evropským a čínským trhem.


Zdroj: PR servis České tiskové kanceláře
Foto: Berthold Werner / Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0 DEED


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,95212 s | počet dotazů: 202 | paměť: 28749 KB. | 01.03.2024 - 17:44:54