Ostravské letiště se připravuje na rekordní charterovou sezónu


Let
0 0 votes
Hodnocení článku

Letiště Ostrava očekává velmi silnou charterovou sezónu a nabízí 16 oblíbených destinací v Egyptě, Řecku, Turecku, Bulharsku, Španělsku a Tunisku. Nově budou lety do letních destinací nabízet více leteckých dopravců, včetně Aegean Airlines, Freebird Airlines, Corendon a Tailwind. První lety do Egypta jsou již vyprodány a očekává se zvýšený zájem cestujících o dovolenou z Ostravy v tomto roce. Cestujícím se doporučuje zarezervovat si svůj zájezd co nejdříve.

Navíc, zájem o tzv. prodloužené víkendy v evropských destinacích roste, přičemž mezi cestujícími je velmi oblíbená Varšava. Letecká společnost LOT Polish Airlines provozuje linku mezi Ostravou a Varšavou s možností těchto návazných letů 5x týdně. V současné době nabízí výhodné ceny letenek a parkování na ostravském letišti je zdarma pro klienty LOT-u.

Pro obyvatele Moravskoslezského kraje je letět na dovolenou z Ostravy pohodlnější než z Brna nebo dokonce Prahy. Navýšení charterových letů je tedy přínosné nejen pro dovolenkáře, ale také pro další rozvoj letiště. Zájem cestujících o dovolenkové pobyty a prodloužené víkendy ukazuje, že ostravské letiště nabízí vynikající služby a příjemný zážitek pro cestovatele z celého regionu.


Foto: flyJacob / Volné dílo

Zdroj: Moravskoslezský kraj / msk.cz/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,39336 s | počet dotazů: 216 | paměť: 20463 KB. | 25.07.2024 - 01:48:47