Jihočeské letiště poprvé povede člověk, který má zkušenosti s řízením velkého mezinárodního letiště


CBLet
4 1 vote
Hodnocení článku

Členem představenstva společnosti se stal bývalý ředitel bratislavského letiště Ivan Trhlík.

Jihočeské letiště České Budějovice má nového člena představenstva. Rada Jihočeského kraje jednomyslně schválila nástup Ivana Trhlíka, bývalého ředitele mezinárodního letiště v Bratislavě. Hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba zdůraznil, že vedení letiště se díky tomuto kroku ujme manažer s mimořádnými profesními kvalitami.

Ivan Trhlík má dlouholeté zkušenosti v letectví. Pracovně prošel celou řadu profesí až po ředitele a předsedu představenstva letiště v Bratislavě, které ročně odbavilo až dva miliony cestujících. Díky tomu má dlouhodobě profesní vztahy s organizacemi, které leteckou dopravu v ČR řídí a ovlivňují. Hejtman Kuba zdůraznil, že pro rozvoj jihočeského letiště je nezbytná úzká spolupráce s Řízením letového provozu s Úřadem pro civilní letectví, ale i s letištěm v Ruzyni.

Příchod Ivana Trhlíka je významným krokem pro rozvoj jihočeského letiště. Hejtman Kuba věří, že nový ředitel pomůže maximálně využít prostředky, které byly do letiště investovány. Jeho strategií je přivádět na jih Čech profesionály ve svých oborech a pracovat s nimi na tom, aby Jihočeský kraj byl co nejlepší.

Nový člen představenstva, Ivan Trhlík, se těší na práci pro jihočeské letiště a slíbil, že pro jeho úspěšné rozlétání udělá maximum. Jeho dlouholeté zkušenosti v letectví a profesionální přístup jsou cenným přínosem pro jihočeské letiště a jeho rozvoj.


  • Foto: Jitka Erbenová / Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0
  • Zdroj: Jihočeský kraj

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
4 1 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,12650 s | počet dotazů: 193 | paměť: 24458 KB. | 20.06.2024 - 09:43:44