Oprava Českobrodské zkomplikuje příjezd do Prahy směrem od Újezdu nad Lesem


Další etapa rekonstrukce Českobrodské ulice začne 18. února a předpokládaný konec prací je plánován na červen 20189. Půjde o úsek od mostu přes Mlýnskou strouhu až po Dolnopočernickou ulici a provoz tu bude dočasně omezen. V obou směrech Technická správa komunikací nechá opravit nerovnosti vozovky i okolního terénu, čímž se zlepší přehlednost před frekventovanou křižovatkou ulic Českobrodská a Mladých Běchovic. Opraví se zhruba 300 metrů dlouhý úsek ve středu Běchovic. Kromě nového povrchu silnice dojde k rekonstrukci chodníků a odvodnění vozovky. Nové osvětlení ocení řidiči i chodci.

Rekonstrukce si vyžádá omezení provozu, rekonstruovaným úsekem budou řidiči jen s povolenkou úřadu projíždět vždy jedním jízdním pruhem kyvadlově, provoz tu bude řídit semafor. Ostatní řidiči budou moci využít objízdných tras. Jedna objízdná trasa vede z Újezdu nad Lesy přes Staroklánovickou, Klánovice, Šestajovice směr Zeleneč a na nájezd na osmém kilometru D11. Druhá trasa vede přes ulice Mladých Běchovic a Ve Žlíbku, odkud se řidiči napojí na D10.

Rezidenti si mohou zažádat o povolenku, která jim umožní stavbou kyvadlově projíždět. Stejně tak budou opravovaným úsekem projíždět i autobusy Pražské integrované dopravy.

Zdroj: TSK Praha

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,09906 s | počet dotazů: 198 | paměť: 20328 KB. | 24.05.2024 - 11:39:03