O český zámek chránící zavazadlový prostor aut mají zájem v západoevropských zemích


vanlock tokoz fedex 3

Český výrobce zámků a kování TOKOZ ze Žďáru nad Sázavou slaví úspěch se svým zabezpečovacím mechanismem, určeným k dodatečnému zabezpečení vozových skříní. O mechanismus nazvaný VANLOCK je po úspěchu ve Velké Británii a Francii zájem také v Belgii, Nizozemí, Německu nebo Itálii. VANLOCK na evropských trzích boduje především kombinací dostupné ceny a kvalitního řemeslného i materiálového zpracování, což je znak shodný pro všechny prémiové produkty od TOKOZu. TOKOZ tak vytváří de facto novou tržní kategorii vysoce bezpečných produktů vyrobených v Evropské unii, jejichž cenová hladina je výrazně nižší než u globální konkurence. Největším distributorům zároveň umožňuje zařadit produkt do portfolia v rámci jejich vlastních privátních značek, díky čemuž může úspěšně působit i na trzích, kde zatím není značka TOKOZ etablovaná.

TOKOZ momentálně pracuje na testování VANLOCKU osazeného mechatronickou vložkou ePRO vlastní výroby s možností elektronické kontroly přístupů. To by mělo přinést novou úroveň kontroly přístupů především pro provozovatele velkých flotil. Samotná kombinace mechanismu VANLOCK a vložky ePRO by se do prodeje měla dostat v první polovině příštího roku.

Za mechanismem VANLOCK opět stojí vlastní konstrukční tým TOKOZu, který vyvinul již několik českých, ve světě úspěšných a patentově chráněných zabezpečovacích mechanismů a výrobků. S produkty VANLOCK, XBOX, TOKOZ PRO, TOKOZ TECH, ePRO či tradičními visacími zámky a závorami prorazila žďárská firma také na Ukrajině, v Číně nebo Indonésii, přičemž v České republice a na Slovensku patří k lídrům trhu se zabezpečovacími mechanismy.

Zdroj: TOKOZ


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,20944 s | počet dotazů: 202 | paměť: 24437 KB. | 24.04.2024 - 05:15:13