Na výběru gastro obalu záleží


jidlo
5 3 votes
Hodnocení článku

Pro mnoho domácností bývaly rozvozy jídel před covid pandemií jen nárazovou činností. Poté se však život nás všech na celé dva roky změnil, a právě dovážení jídel zažilo svůj obrovský „boom“. To se samozřejmě dotklo restaurací, které si potřebovaly obstarat kvalitní obaly na své pokrmy. Mnoho podnikatelů díky tomu zjistilo, že trh s obaly je velmi rozmanitý.

I přesto, že většinou jde o co nejrychlejší předání zákazníkovi, neměli bychom zapomínat na přírodu. Když se řekne „objednané jídlo“ každý si pravděpodobně představí klasickou bílou krabičku z plastu, která nepůsobí ani trochu ekologicky. Jde to však i jinak! Není to tak dávno, co se začaly používat ekologické obaly z cukrové třtiny, které jsou mnohem příjemnější na pohled, a ještě příjemnější pro životní prostředí. Existují ale jiné ekologické obalové materiály, jako například papír, dřevo, bambus či dokonce kukuřičný škrob.

Můžeme si ale potrpět i na vzhledu obalů. Už dávno se pizza nebalí jen do čistě bílých nicneříkajících krabic. Dnes si můžete vybrat z nepřeberného množství motivů a obrázků, které vašeho zákazníka ujistí o kvalitě připraveného jídla. Krabice na pizzu se zkušeným kuchařem v bílé zástěře vypovídá o kvalitě a tradici vaší restaurace. Je také možné si na krabici nechat natisknout vlastní design. Pizzerie často využívají potisk vlastního loga a názvu restaurace.

Máte mnoho možností, jak zabalit připravené jídlo, na zákazníka však můžete zapůsobit právě ekologickou variantou. Dokážete tím, že si je vaše firma vědoma současných problémů s neorganickými materiály a vážíte si planety.

Článek vznikl ve spolupráci s firmou ECOFOL, která dodává gastro obalové materiály a v její nabídce můžete najít různé papírové krabicesushi misky nebo hygienické potřeby. V širokém sortimentu samozřejmě nechybí ekologické obaly z organických materiálů jako například cukrová třtina a papír.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
5 3 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,21842 s | počet dotazů: 213 | paměť: 20362 KB. | 17.07.2024 - 22:07:18