Dopraváci a hasiči ve Zlíně pořádají Den otevřených dveří


Pracovníci Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice si už v těchto dnech rozdali úkoly pro zajištění letošního dne otevřených dveří. Bude se konat v sobotu 11. června 2016 a zvláštní autobusová linka jej spojí také se dny otevřených dveří v sídle Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje ve Zlíně a ve Státním okresním archivu ve Zlíně-Klečůvce.

Den otevřených dveří se uskuteční v areálu Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice v sobotu 11. června. Pro veřejnost zde bude otevřeno tradičně od 9.00 do 16.00 hodin. Zvláštní linka, na které budou jezdit historické autobusy a trolejbusy, bude po celý den spojovat vozovnu zlínské dopravní společnosti s točnou Sportovní hala. Druhá zvláštní autobusová linka bude vyjíždět z vozovny a zaveze zájemce k profesionální hasičské stanici v Přílucké ulici nebo až k archivu na zámku Klečůvka, kde se budou ve stejnou dobu odehrávat rovněž akce pro veřejnost. Doprava těmito zvláštními linkami bude bezplatná. Státní archiv nabídne atraktivní téma: Když Zlín byl Gottwaldovem.

Na přípravách a zajištění dne otevřených dveří se bude podílet několik desítek zaměstnanců dopravní společnosti. Bližší podrobnosti o programu letošního ročníku zveřejní společnost v posledním týdnu před akcí na stránkách http://www.dszo.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,32218 s | počet dotazů: 185 | paměť: 20112 KB. | 24.06.2024 - 05:28:48