Technické služby města Frýdek-Místek pořádají Den otevřených dveří


Městská společnost technické služby pořádá 14. října 2017 od 9.00 do 12.00 hodin Den otevřených dveří v areálu technických služeb na ulici 17. listopadu 910. Prostřednictvím komentovaných prohlídek se budou moci návštěvníci blíže seznámit s jednotlivými činnostmi TS a.s.

Prohlídky se uskuteční v půlhodinových intervalech. První začne v 9 hodin a poslední je na programu v 11.30 hodin. Prostřednictvím prohlídek se seznámí návštěvníci s jednotlivými činnostmi společnosti TS a.s. a budou si moci prohlédnout různé mechanizmy, se kterými se mohou setkat v terénu při správě komunikací, osvětlení nebo veřejné zeleně. Uvidí například montážní plošiny, zametací stroj, kropičku, vibrační válce, finišery, které se používají při pokládce asfaltových povrchů, ale také traktorové sekačky a tak dále. Na trase prohlídky je také dispečink, ze kterého je sledován stav veřejného osvětlení nebo semaforů ve správě města. Přichází na něj také informace z teplotních čidel zabudovaných do vozovek v majetku města, což pomáhá operativně reagovat zejména v podzimním a zimním období.  Po prohlídce získá každý návštěvník na památku drobný reklamní dárek.

TS a.s. prošla ve své historii rozmanitým vývojem. Vznikla transformací původní příspěvkové organizace Technické služby Města Frýdku-Místku, jež byla založena 1. ledna 1968. Akciová společnost TS vznikla ke dni 1. července 1995, a to z rozhodnutí Města Frýdek-Místek, které je jejím jediným zakladatelem a akcionářem. Dne 1. 9. 1995 byla TS a.s. zapsána do Obchodního rejstříku Krajského soudu v Ostravě, čímž byl proces transformace příspěvkové organizace Technické služby Města Frýdku-Místku na akciovou společnost definitivně dovršen. Společnost zajišťuje pro město Frýdek-Místek komplexní správu, údržba a výstavba veřejného osvětlení, komunikací a zeleně, technickou správu a údržbu majetku a komplexní služby v oblasti pohřebnictví. Organizačně tyto činnosti zabezpečuje celkem pět provozů, a to Veřejné osvětlení, Komunikace, Zeleň, Přenesená správa a Technická správa.

Více o společnosti na stránkách http://www.tsfm.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Více na IZdoprava.cz ->   Zpomalení jízdy řidičů.

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,73192 s | počet dotazů: 223 | paměť: 29071 KB. | 08.12.2023 - 20:39:24