Dny otevřených dveří na Fakultě stavební ČVUT v Praze


Dny otevřených dveří na Fakultě stavební ČVUT v Praze v termínu 15. a 16. listopadu 2019 představí středoškolákům možnosti studia, studenti budou moci zavítat i do laboratoří a experimentálních center fakulty. V sobotu si školu budou moci při speciálních exkurzích prohlédnout i absolventi. Po oba dny jsou pro středoškoláky a jich rodiče od 10.00 hodin připraveny informace o bakalářských studijních programech.

Zájemci  dostanou informace k postupu přijímacího řízení a získají i tipy na přípravu ke zkouškám. První  přednáška začne v 11.30 hod a informace se budou opakovat vždy po patnácti minutách až do 14.00 hodin, takže si středoškoláci mohou najít čas, který jim bude nejvíce vyhovovat.

Zároveň mezi 9.00 – 14.00 hodinou bude v Ateliéru D probíhat prezentace odborných činností na fakultě a bude možné zhlédnout ukázky studentských prací. Návštěvníci se zde budou moci i osobně potkat se zástupci odborných kateder a seznámit se s aktuálními tématy, které se na fakultě řeší. Den si lze zpestřit i exkurzí do zajímavých míst fakulty jako je Experimentální centrum, Laboratoř technických zařízení budov, Studio membránové architektury či Geodetická laboratoř s hvězdárnou.

V sobotu je připraven i tradiční program pro absolventy, kteří mohou využít této příležitosti pro setkání bývalých spolužáků a po neformálním setkání s vedením fakulty ve 12:00 si následně prohlédnout jednotlivé prostory školy.

Dny otevřených dveří na Fakultě stavební ČVUT v Praze, Thákurova 7, Praha 6 – Dejvice, budou probíhat v pátek a v sobotu 15. a 16. listopadu od 9:00 do 14:00 hodin.

Podrobný program je k dispozici na https://web.fsv.cvut.cz/aktuality/467/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,08677 s | počet dotazů: 200 | paměť: 20245 KB. | 18.04.2024 - 12:49:20