Dochází ke změně letového řádu na linkách provozovaných z Letiště Ostrava


0 0 votes
Hodnocení článku

Společnost LOT Polish Airlines bude i nadále mezi Ostravou a Varšavou létat 5x týdně. Novinkou je přesun pondělního poledního příletu z Varšavy na čtvrt hodinu po půlnoci. Letadlo bude zpět odlétat v pondělí ráno v 5:20. Letový řád tak nabízí výhodné spojení nejen pro návazné lety do zbytku Evropy a severní Ameriky, ale také pro víkendové pobyty ve Varšavě.

„ Letový řád je sestaven tak, aby bylo dostupných co nejvíce žádaných destinací. Například z Ostravy do New Yorku nebo do Toronta cestující doletí pohodlně již za 12 hodin. Časově výhodné cestování je také do evropských měst, jako jsou Brusel, Amsterdam, či Paříž, kam se cestující dopraví v rámci 3-4 hodin. Jsme jediné regionální letiště v České republice, které nabízí ve spolupráci se síťovým dopravcem spojení s celým světem,“ uvedl Jaromír Radkovský, ředitel Letiště Ostrava. „Nový letový řád je ideální také pro víkendy ve Varšavě. Odlétat z Ostravy se bude v pátek ve 14:20, návrat je plánován každou neděli v pozdních hodinách. Dne 25. listopadu začínají ve Varšavě Vánoční trhy. Letenky jsou již nyní v prodeji za příznivé ceny a využít se dá také zvýhodněných akcí varšavských hotelů na ubytování v průběhu víkendů,“ dodává Jaromír Radkovský.

Změny čeká také v letový řád na trase Ostrava-Londýn. Letecká společnost Ryanair bude nově létat čtvrtky a neděle. Linka do Londýna bude odlétat ve čtvrtek odpoledne a návrat bude v neděli v dopoledních hodinách.

Kromě pravidelných linek jsou až do 23. listopadu z letiště Ostrava dostupné i oblíbené charterové lety do egyptských destinací Marsa Alam a Hurghada.

Více informací o leteckých spojích z Ostrava  ZDE.

 

Zdroj, foto:

Letiště Leoše Janáčka Ostrava


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,05391 s | počet dotazů: 207 | paměť: 20501 KB. | 29.05.2024 - 11:55:38